Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek azzal lehet...

Szerintetek azzal lehet fogyni ha a napi 3 étkezésből 1et minden nap kihagy valaki?

Figyelt kérdés
Persze ez nem azt jelenti hogy 2x többet eszik, hanem 1 étkezéssel kevesebb mennyiséget
2019. ápr. 3. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az adagok méretét csökkentsd, ne az evés gyakoriságát.
2019. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tak válasza:

Szerintem a szervezet egy olyan biológiai reaktor,ami a bevitt táplálékot alkotóelemeire bontja,és abból nyer energiát és építőelemet önmaga fenntartásához.

Minél kevesebbszer eszel,annál biztosabb,hogy raktározni fog a bevitt táplálékból,mert számít arra,hogy lesznek különböző hosszúságú időszakok,amikor nem jut megfelelő minőségű és mennyiségű táplálékhoz,hogy abból energiát és építőelemet nyerjen,így tuti raktározza a cukrot és a zsírt,amiket meg nem fog lebontani,ha épp nem szükséges.


Szóval,szerintem minél többször,pont elegendő mennyiséget és minőséget,esetleg több mozgással,kalóriadeficittel,amíg be nem áll az ideálishoz közeli.

2019. ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A koplalásnak semmi értelme. Csak belassul az anyagcsere és nagyon nagyon lassan fog fogyni az illető, és hosszú időre meg is áll a fogyásban. Tudom, csináltam. 1500 kalóriával kezdtem, mindig 2-3 hetet fogytam, majd hónapokra megállt. Megint csökkentettem a mennyiséget, megint fogytam 1-2 hétig, majd megint megállt több hónapra. A végén alig ettem 1000 kalóriát és semmit se fogytam, viszont rohadt szarul voltam. Fel is adtam az egészet. Nem érte meg. A szervezet hozzászokik a kevesebb kalóriához, és nagyon lelassul az anyagcseréd.

Koplalás helyett ésszel kell diétázni. Most már én is rendesen csinálom, és hat. Játszani kellett a tápanyagok arányával de így már minden oké.:)

2019. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!