Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kellene...

Szerintetek mennyit kellene még fogynom? (kép)

Figyelt kérdés

25 kilót sikeresen leadtam augusztus óta megfelelő étkezéssel és mozgással, de még 10 kell az álomsúlyhoz.

Szerintetek most mennyire elfogadható az alakom, mennyit kell még kb fogynom? Tudom, még izmosodnom kellene, de előbb szeretnék megszabadulni a maradék feleslegtől, és csak utána csinálnám intenzívebben a súlyzós edzéseket.

178 centi vagyok, hány kilónak tippeltek?


[link]



2019. ápr. 3. 22:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
43%
Kb 80-85 kgnak tippellek ^^ Gratulálok
2019. ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
kb. 70-75 kg lehetsz szerintem. Az a 10 kg reális lehet az álom alakhoz, annál többet nem kell fogynod. Grat, és csak így tovább, ügyi vagy! :)
2019. ápr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
80%
74 kg a tippem. A jelenlegi súlyod normális, innentől már csak egyéni ízlés kérdése, hogy mennyit fogysz.
2019. ápr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Az én tippem 75kg, szerintem konkrétan fogynod nem kell, inkább formálódni. :)


Gratulálok!

Eddig mit sportoltál?

Kcal-t számoltál?

2019. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem is, még kb. 10 kilót kellene fogynod. Szerintem is, erősítened, izmot építened kellene. Attól leszel formás, tónusos. 75-80 kg-nak saccollak most.

Gratulálok az eddigi eredményedhez! Kitartást kívánok a folytatáshoz. Hajrá!

2019. ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek 😊 Most megnyugodtam, hogy nem nézek ki többnek, mint amúgy... :D nagy félelmem hogy skinny fat leszek. Amúgy 77 kiló vagyok, 65-67 lenne a csúcs számomra, de már most boldog vagyok 😊

Szeretnék erősödni, csak sajnos nem megy olyan gyorsan. Amit évek alatt romboltam le, nem lehet néhány hónap alatt rendbe hozni :/


Kalóriát nem számolok, bele is orulnek.

Az elején gyorsseta és szobabicikli volt főleg, meg erősítések, utána jöttek az ellipszis és társai. Kb 3 hónapja kezdtem el spinningre járni és a lábamon látom is a változást, aminek nagyon örülök, ugyanis eléggé széles vagyok derektol lefelé :/

2019. ápr. 3. 22:41
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne ijedj meg attól, hogy ha izmot építesz, a súlyod növekedni fog. De ez csak előnyös neked, mert formás leszel tőle. Simán valamivel 70 kg feletti testsúlyt el tudok képzelni ideálisnak neked, ha elegendő izom van rajtad.
2019. ápr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon csini vagy. Engem nagyon meglepett a súlyod, még 70-nek se tippeltelek volna. Én 175 centihez szeretnék 69 kg lenni, de az még nagyon messze van. Irigykedem de nagyon:) Gratulálok!!!!!!!!!!
2019. ápr. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, utolsó vagyok aki irigykedik, nem bírom ki, hogy ne kérdezzem meg. Derék és csípőbőséged mennyi centiben? Mikor itt valaki hasonló magasságú mint én, meg szoktam kérdezni. Persze ha nem titok...

Az ismerőseid, családod, barátaid rokonaid hogy reagáltak a fogyásodra? Hány kiló körül vették észre először? Miket mondtak?

És amúgy milyen az étrended?

2019. ápr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már most brutál jól nézel ki.

Többnyire lapos has, széles csípő. Egy tökéletes homokóra alkatod van, amin szinte minden ruha jól áll.


Én a helyedben nem fogynék tovább, hanem elkezdenék popsira+ hasra erősíteni, kerekebb fenék és laposabb has elérése érdekében.

2019. ápr. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!