Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valahogy lehetséges, vagy...

Valahogy lehetséges, vagy esélytelen?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy nincs helyi fogyás.

Viszont eléggé zavar, hogy a derék-csípő arányom romlott az elmúlt évekhez képest.

Diétázok, fogytam is valamennyit (augusztusban szültem, utána 72 kg voltam, most 63, a célsúly 59 lenne.)

Most 71/94 a derék/csípő, anno megvolt 26 cm különbség, az első 2 gyerek után is, akikkel kövérebb is voltam terhesen, mint a harmadikkal.

És úgy érzem/látom, mióta edzeni is elkezdtem, még vastagabb lett :/

Tudok vele valamit csinálni, vagy ez már csak rosszabb lesz?



2019. ápr. 4. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a fogyás nem segít, akkor nem tudsz vele mit csinálni. Három gyerek után már nem feltétlenül olyan egy nő, mint 20 évesen, gyerekek előtt, de ettől még lehet jó alakú.
2019. ápr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én speciel 20 évesen undorító kövér nő voltam, nem is sírom vissza, mert annál jobban nézek ki, csak az első gyereket (21 évesen) mikor szültem, 90 kg voltam, és utána mikor lefogytam, megvolt az az arány, a picivel 78 kg voltam a végén, és arányaiban véve lett rosszabb, hogy nincs meg az az ív, kb semmi, majdnem egyenes lett a törzsem :/
2019. ápr. 4. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
A 71/94 elég messze van az egyenestől. De a lényeg a lényeg, ha a fogyás nem hozza meg az általad vágyott szűk derekat, akkor csak sebész tud segíteni. Én azt javaslom, légy boldog először is azért, mert van három gyereked! Másrészt azért, hogy az egykori 90 kiló után most 60 körül vagy. Ha netán még a gyerekek apjával is jól működnek a dolgok, akkor tiéd a világ.
2019. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 3 cm miatt nem kellene ennyire aggódnod, mások nagy eséllyel észre se veszik. Amúgy lehet, hogy meglesz a 26 cm különbség, ha eléred az 59 kg-ot, főleg, ha a csípődön már nincs felesleg.
2019. ápr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!