Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a diétával mennyit...

Ezzel a diétával mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés

Legalabb 10kilot szeretnek leadni a jelenlegi sulyombol, annyit minimum le kéne. Ha erőt veszek magamon, sikerulni fog ugy gondolom. Ez a terv: Napi 3x étkezés, 2-2,5l viz, 30perc mozgas 3x egy heten de nem intenziv. Itt egy minta etrend (az ebed azert ilyen mert suliba mast nem nagyon tudnek vinni):

Reggeli: 1 adag zabkása

Ebéd: korpás kifli, sajttal, sok zoldseggel

Vacsora: 1alma, 1narancs

Mit gondoltok errol? Kaloriakat nem szeretnek szamolni mert szerintem folosleges, igyis a fel eletemet azzal toltottem el hogy szamoltam a kaloriakat es folyamatosan azon kattogtam hogy miben mennyi van es mar eleg lett.. Szerintetek ugy 2 honap alatt ezzel a dietaval mennyit tudnek leadni? a sulyom most 55-58 korul szokott ingazni.



2019. ápr. 4. 20:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%

Tökéletes diéta arra, hogy izomból fogyjál.


Ez csak csupa cukor és szénhidrát szivi. Hol a fehérje?


Nem gond, ha délben, csak szendvicset tudsz enni, de akkor vacsorára lefekvés előtt, ne cukorral (igen a gyümölcs cukor is cukor) tömd magad.


Reggeli: zabkása+ a vacsorára szánt gyümölcsök


Ebéd: korpás kifli, csirkemell sonkával( nyugodtan tehetsz bele 3-4 szeletet is), sajttal (ebből is mehet legalább 2 szelet) , sok nyers zöldséggel.


Vacsora: hús!!!! Zöldségekkel. Pl: sült csirkecomb + jégsaláta+ natúr joghurt öntetnek zöldfűszerekkel.


Fogjátok már fel, hogy a szénhidrát hizlal és nem a fehérje. És igen, a gyümölcs is szénhidrát és nagyon nem vacsorára kéne enni.

2019. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
akkor ha mondjuk a vacsoram főtt tojás feherje lenne sonkával? annyira gaz az este gyumolcs? baratnom eleg nagy tal gyumolcsot szokott estere vacsorazni es rengeteget fogyott
2019. ápr. 4. 20:29
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy fogyott, ha annyit evett mellette amennyit te szeretnél enni. Amit leírtál nincs 500 kalória, és tömény szénhidrát. Ezzel az a gond, hogy szép és jó, hogy 2 hónapig koplaltatod magad, es lefogysz a kívánt súlyra, csak utana, ha elkezdessz normálisan enni a kétszeresét hízod vissza.


Arról nem is beszélve, hogy hiába fogysz le, izomból fogsz fogyni, és hiába leszel 10 kgval kevesebb, nem leszel elégedett az eredménnyel, mert zsíros leszel, és vagy ahhoz fog vezetni, hogy még többet akarsz fogyni, míg nem elsorvadnak az izmaid, vagy

2019. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
de en nem is akarok annyira izmos lenni. ha leadnam a felesleget utana kicsit erositenek stb, csak amennyit kell. De most a vacsi gyumolcs annyira gaz?
2019. ápr. 4. 20:46
 5/28 anonim ***** válasza:
93%

Bocsi elküldte hamarabb.


Vagy pedig jön a jojó effektus, elkezdessz zabálni, és 2x annyit hízol vissza, mint amennyit leadtál.


A fogyáshoz 2 dolog kell. Kalóriadeficit + szenhidrátszegény táplálkozás.


Ezt a tojásfehérje hülyeséget se értem.


Nyugodtan egyél meg 3 egész tojásból egy omlettet vacsorára kevés olajon, nyers zöldségekkel.


Ugyanúgy fogyni fogsz, de legalább nem leszel másnap szarul, a fehérje és a zsír nem hízlal.

2019. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%

Oké en feladtam....


Légyszíves vedd elő a biológia könyvedet.


Az izom, nem csak az amit a testépítőkön látsz. Rengeteg izom található meg a testeden belül, amit taplalni kell fehérjével, különben elsorvadsz és meghalsz.


De tudod mit? Nyugodtan csináld ezt az étkezést amit leírtál, legalabb egy hülye tinivel kevesebb lesz, akit el kell tartanunk.

2019. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
hat nem tudom, 2 baratnom is gyumolcsot vacsorazott es fogytak.. latvanyosan nagyon sokat.. egyik sem hizott vissza. Akkor szerintem a szendvicsembe amit ebedre eszek, teszek egy szelet sonkat. Vacsorara maradna a gyumi
2019. ápr. 4. 20:51
 8/28 anonim ***** válasza:
95%

Felesleges volt kiírnod a kérdést kislány, ha nem fogadod meg a tanácsokat.


Tégy ahogy jónak látod, alig várom a kövi kerdésedet, ahol már 20 kg+nal tartassz.


Csak ugy mellékesen megjegyzem 160 kgról fogytam le 52re. Es 6 eve tartom a súlyom, szóval nem a levegőbe beszelek.


Sok sikert a hülyesegedhez, en befejeztem, van akin nem lehet segíteni.

2019. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
69%
A gyümölcs színtiszta szénhidrát, ráadásul nem is a jobbik fajta (magyarul gyümölcs=cukor, mivel gyümölcscukor alkotja a nagy részét). A diéta során nem a kalóriákat, hanem a makró tápanyagokat kell számolni, ugyanis nem mindegy, hogy 1500 kalóriát viszel be, de azt normálisan szétosztva sok fehérjére, egészséges zsírokra és egészséges szénhidrátokra, vagy csak 1000-t, de azoknak a nagy része szénhidrát. Nem a "kalória" hizlal, hanem az egészségtelen szénhidrát, ezt kéne végre felfogni, ráadásul ha este eszel ilyen szénhidrátokat, akkor már nem is tudod lemozogni (gondolom éjjel nem edzel), úgyhogy az egyből hasra/combra megy.
2019. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért felesleges kalóriát számolni? Max kiderülne hogy amit itt leírtál nem éri el a napi minimum 1200 kalóriát se. A reggeli jó aztán katasztrófa, főleg ha még sportolsz is egy keveset. Remélem rossz tanuló vagy mert ez az étrend mellett semmi energiád nem lesz, kb csak nézel majd ki a fejedből.


"Fogjátok már fel, hogy a szénhidrát hizlal és nem a fehérje." - A kalóriatöbblet hízlal és nem a szénhidrát.


Ehetsz gyümölcsöt vacsira csak baromi éhes leszel utána, kizabálok a hütőt lefekvés előtt. Miért nem nézel egy normális diétás mintaétrendet? Olyan sok van a neten,nem hiszem hogy nem láttad mennyire gáz ez azokhoz képest.


Nem tudom milyen magas vagy, de 55-58 kg-ból minimum 10-et fogyni kicsit drasztikusnak hangzik. Csak remélni merem hogy 150-155 cm tájékán vagy és nem anorexiás kinézetre pályázol.

2019. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!