Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a diétával mennyit...

Ezzel a diétával mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés

Legalabb 10kilot szeretnek leadni a jelenlegi sulyombol, annyit minimum le kéne. Ha erőt veszek magamon, sikerulni fog ugy gondolom. Ez a terv: Napi 3x étkezés, 2-2,5l viz, 30perc mozgas 3x egy heten de nem intenziv. Itt egy minta etrend (az ebed azert ilyen mert suliba mast nem nagyon tudnek vinni):

Reggeli: 1 adag zabkása

Ebéd: korpás kifli, sajttal, sok zoldseggel

Vacsora: 1alma, 1narancs

Mit gondoltok errol? Kaloriakat nem szeretnek szamolni mert szerintem folosleges, igyis a fel eletemet azzal toltottem el hogy szamoltam a kaloriakat es folyamatosan azon kattogtam hogy miben mennyi van es mar eleg lett.. Szerintetek ugy 2 honap alatt ezzel a dietaval mennyit tudnek leadni? a sulyom most 55-58 korul szokott ingazni.



2019. ápr. 4. 20:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nagyon butuska vagy. Estére a gyümölcs olyan gyomorsavat fog csinálni, h utána fel fogod falni a fél hűtőt. Egyél uzsonnár, ha nem tudsz meglenni nélküle. Vacsira meg húst, zöldséget, vagy cottage cheese, tojás, fehérjét ami laktat is. Azt meg ne felejtsd el, minél több egy emberen az izom, annál szebb, tónusosabb a teste, és annál gyorsabb az anyagcseréje is.
2019. ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért gondolod azt, hogy csak a gyümölcsöt meg a nutellás kenyéret lehet vacsorázni. Egyél mondjuk sovány sajtot egy szelet teljes kiőrlésű kenyérrel (amiben jó szénhidrát van), hozzá főtt tojást meg mondjuk csirkemell sonkát. Ez már jóval normálisabb
2019. ápr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Próbáltam én már hogy eszek vacsorara rendesen de utana mindig zabaltam csokit, meg minden edesseget es egeszsegtelen dolgot..
2019. ápr. 5. 14:52
 24/28 anonim ***** válasza:
És szerinted akkor az a megoldás hogy nem vacsora után hanem vacsora helyett eszel édességet? Figyelj, nekiállhatsz bármilyen fogyókúrának (nevezett baromságnak), de ÖNURALOM nélkül sz*rt se fogsz elérni. Gondolom nem tatrottak pisztolyt a fejéhez, hogy márpedig megeszed azt a tábla csokit. Igazából az egész rajtad múlik, mi csak segíteni akarunk a tanácsainkkal, de ha téged nem érdekelnek a segítő szándékú válaszok és csak kötekedni tudsz, akkor felesleges volt kiírni a kérdést.
2019. ápr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
*nem tartottak pisztolyt a fejedhez
2019. ápr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
100%
Végigolvastam.. ez egy hülye :D Minden tiszteletem azoknak, akik próbálnak neki így is segíteni, de van aki menthetetlen.
2019. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

En már feladtam.


Az első 7-8 válaszoló voltam :DDD

2019. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Az étrendemen változtattam, tobb feherjet iktattam be. Vacsorara a sok gyumolcs helyett inkabb egy nagy tal salatat csinalok egy csomag sonkaval. Hust nem tudok sutni ezert marad a sonka. Ebedre legfobbkepp tojas mondjuk omlettet szinten sonkaval es sok zoldseggel. A reggelim zabkasa sok gyumolccsel, es ezek mellett mozognek de nem vinnem tulzasba. Koszonom mindenkinek a segitseget :))
2019. ápr. 6. 07:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!