Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
3 hónap alatt le szeretnék adni 8-10 kg-ot. Legfőképpen combból, csípőből és hasból szeretnék fogyni. Milyen diétát érdemes követni, ami betartható, illetve milyen edzésgyakorlatokat lenne jó végeznem?

2019. ápr. 6. 11:20
 1/4 anonim válasza:
22%

Minden edzés diéta betartható csak rajtad múlik mennyire tartod be. És mennyire figyelsz oda.


Jelenleg én is diétázom, és edzem is mellette.


Szóval, ha te fogyni szeretnél 3 hónap alatt 8-10 kilót. Akkor bizony oda kell figyelned.


Először is egy rendes étrendre kellene magadnak felállítani, amit biztos hogy követni fogsz. Az interneten sok diéta terv van, de ha magadnak állitasz össze az mindig jobb. Hisz lehet neked nem fog beválni, amit a neten láttál. érdemes kalória számláló appot is beszerezned, hasznos, nekem nagyon sokat segített hogy őszinte legyek.

Az étrendemből ki iktatták a cukrot, a cukros italokat, a kenyeret és minden más lisztes dolgot. Hanyagold az édességet, a chipset meg ezeket a junk foodokat– meki stb. Egyél több zöldséget, tojást, sovány húst ebédre, vagyis olyan tájékban amikor biztos lemozgod.

Igyál sok vizet, esetleg teákat. ( Én zöld teát iszom, persze cukor nélkül )


Emellett ugye mint említettem otthon edzem.

YouTubeon sok edzés videó van hasra, csípőre és combra is. Keresgélj és azokat csináld meg

Én már magamnak szoktam összeállítani egy edzés tervet ezekhez a dolgokhoz.


Illetve figyelj oda, hogy este hat után már ne egyél.. A vacsora is olyan tájékban legyen, hogy a lefekvés előtt 3 órával. Mert akkor jobban fogsz tudni pihenni, mert a szervezeted nem arra fog koncentrálni hogy emésszen.

Illetve, ha edzel azt is tedd úgy hogy ne pont lefekvés előtt. Hanem szintén 3-4 órával előtte:D vagy akár reggel. A lényeg ne este.


Nekem eddig ezek a dolgok beváltak, figyelek mennyi kalóriát eszem, és rendszeresen edzem.

Ha egyéb kérdésed van nyugodtan írhatsz.

Sok sikert.


17/L

2019. ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ezt az étrendet követem, ami inkább életmód, és nem fogyókúra, egy hónapja, és kvázi azonnal sikerült elkezdenem fogyni fele, annak ellenére, hogy amit korábban orvos javasolt, azzal semmit se fogytam, mert túl sok volt a szénhidrát abban a diétában.

Mióta így eszem, a közérzetem is javult, több az energiám, és a lábam sem fáj már, nagyon vizesedett, de ez elmúlt.:) Egyénileg kell meghatározni a szénhidrátmennyiséget amivel fogyni tudsz. Nekem ez 70-95 közt van általában, heti 1-2 alkalommal megy maximumra, azaz 100grammra. Ennyit megengedek magamnak. A későbbiekben mozgás is tervben van, de egyenlőre el kellett halasztanom mert kissé lesérültem, meghúztam a derekam.


[link]

2019. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te nem akarsz és nem is fogsz lefogyni. Miért pont 3 hónap alatt? Mert akkor van nyár, és jól akarsz mutatni a strandon? Mennyi idő alatt is szedtél össze 8-10 kg-ot?
2019. ápr. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hármas, érdekes hogy két sor szövegből te meg tudod állapítani hogy mit nem szeretnék és mit nem fogok tudni megcsinálni. :D Tökmindegy hány hónap kell a kitűzött célsúly eléréséhez, csak a három hónap lenne a legideálisabb. Köszi az értelmes válaszod. x'D

Az elsőnek és a másodiknak pedig tényleg köszi <3

2019. ápr. 9. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!