Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek miert van az,...

Szerintetek miert van az, hogy 48 kg-osan mar uszogumim van?

Figyelt kérdés
165 centi vagyok, 20 eves. Fiatalabb koromban evekig 43-44 korul mozgott a sulyom, az egyetem elkezdtevel jott fel ez a par kilo. De azt vettem eszre, hogy a hasam mar allva se annyira lapos mint volt, sot elegge van mit rajta fogni. Ez meglehetosen zavar. Szerintetek mi lenne a megoldas az eltuntetesere? Edzes, milyen gyakorlatok?

2019. ápr. 6. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem kell az izom alá. Én is furcsállom hogy 59-60 kg között mozgok, az elmúlt 7 hónapban leadtam 19 kg-ot és még mindig van úszógumim. Azért nem akarok lemenni ennél a kilónál lejjebb csak mert van egy kis hasam, szóval ÉN szerintem az izomzat hiánya miatt van. 166 cm 21/F
2019. ápr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%

Csak azért írok, mert erre én is kíváncsi vagyok. 😀

Egyébként lehet nincs is úszógumid, csak te látod úgy. Én múltkor raktam fel ide fotót és szinte mindenki lehurrogott, hogy nincs is nagy hasam... Egy két ember látta csak amit én 😀

Mondjuk azóta sportolok jobban és egyre jobb szerintem. Majd kicsit később ismét megkérdezema gyk lakóit 😀

2019. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

165 centihez rohadt kevés még a 48 kg is. Ha van is mit meg gyürkészni a hasadon az nem úszógumi és nem olyan háj amit le kellene adnod. Ugyanolyan hasad van mint a többi nőnek csak nem látod normálisan. 44 kilósan persze hogy olyan sovány gebe voltál mint egy koreai pop sztár. De ha kimondottan lapos hasat akarsz (tehát sovány lenni mint aki alig eszik) akkor fogyj vissza 44 kilóra. De azért ehhez a súlyhoz kiváncsi vagyok ekkora magassággal hogy mekkora a feneked. :)

Én 155 centi vagyok, de álmom hogy 50 kiló legyek 46 helyett, mert a seggem gyakorlatilag eltűnt, a combjaim meg olyan vékonyak hogy a a legkisebb nacik is éppen hogy jók rám. És képzeld, nekem is kerekedik a pocim. :D

Esetleg növessz egy kis hasizmot kondival, és akkor feszesebb lesz a hasad is. :D (de akkor mindenhol máshol is)

2019. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Miss Endzsi ***** válasza:
83%
Alkati kérdés, 157 centivel 45 kilóval nagyobbacska fenekem van, igaz edzem is, a combom sem a legvékonyabb, 52 centi körben. Neked csupán azért van hájad, mert nincs elég izom rajtad, így nem feszül ki a normális zsírréteged.
2019. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Es szerintetek a has izmositasahoz milyen gyakorlatok hasznosak? Feluleseken kivul?
2019. ápr. 6. 18:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Lábemelés
2019. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Törpölj ki valamit hogy eltűnjön, például napi 30 felülés haspadon.
2019. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Has + hiperhajlítógép, megrendeled, aztán napi 30-30. Olyan alakod lesz a nyárra fiam hogy döglenek utánad a legyek.
2019. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek a tanacsokat, valaszokat

A kockahasgeprol mi a velemenyetek? Van olyan jo, mint az a hiperhajlito gep?

2019. ápr. 7. 10:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Haspaddal a hasad megy le, hiperhajlítóval a derekad és a combod.
2019. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!