Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyhatok csak edzéssel,...

Fogyhatok csak edzéssel, anélkül, hogy az étrendemen változtatnék?

Figyelt kérdés
Van rajtam egy kis felesleg, de imádok enni, és nem igazán szeretnék változtatni ezen. Arra gondoltam, hogy elkezdek rendszeresen edzeni. Eredményre vezethető, hogy így is fogyjak? (Főként a lábamról, fenekemről) Illetve a másik kérdésem, hogy ha a fenekemre edzek, akkor a lábamról is tudok azokkal a gyakorlatokkal változást elérni?

2019. ápr. 7. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak úgy, ha mellette a kalóriakeretedet betartod.
2019. ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha edzel, több kalóriát égetsz el, mint eddig, így fogyhatsz. Azért a táplálkozás nagyon fontos, nem mindegy, hogy az 1000 cal-t egy tortából, vagy mondjuk csirkehúsból eszed meg.

Csak fenékre edzeni nem is lehet, a lábad is formálódik.

2019. ápr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Természetesen a mostaninál semmiképp sem fogok több kalóriát bevinni. Köszönöm szépen!:)
2019. ápr. 7. 17:22
 4/10 anonim válasza:
94%
Igazságot megvallva minden szervezet más és más...viszont ha egy tanácsot magfogadsz, akkor az az lenne, hogy egy kis csökkentés (pontosan nem tudom mennyi neked az annyi ill mennyből csökkentessz) plusz egészségesebb dolgok evése. Az en tapasztalatom az volt, hogy hiába mozogtam sokat és ettem keveset, de abszolút nem egészséges kaját nem nagyon volt változás...viszont miután szépen áttértem a több de egészségesebb étrendre (persze a mozgást se hanyagoltam) irtó szépen mutatkozott az eredmény. Próbálkozz így hátha bevállik
2019. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és ezzel a módszerrel milyen hamar érhetek el látványosabb változást?
2019. ápr. 7. 17:39
 6/10 A kérdező kommentje:
Igyekezni fogok egészségesebben enni
2019. ápr. 7. 17:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen az étrended.

1. ha eleve kalóriadeficitben vagy, akkor valamiből fogyni fogsz. Viszont ha a makróid szarok, nem tónusos, hanem jó eséllyel zsíros leszel.

2. ha meg többletben vagy, akkor vagy izmosodsz, vagy zsírosodsz, attól függ, hogy miből mit és mennyit eszel.

2019. ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha meg csak fenékre edzel, valamennyi megy a combhajlítódra is, viszont többre mész a guggolásokkal, mert az az egész combot edzi.
2019. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hármas vagyok....ez baromi sok dologtól függ...pl mennyi az az annyi, mi az az egészségesebb életmód, és persze a kulcsa mindennek : a testedtől/szervezetedtől/hormonjaidtól (ahogy jobban tetszik) ezt úgy isten igazából nem lehet megmondani nyilván ez attól is függ hogy mennyit és mit mozogsz hányszor és milyen intenzitással...pl egyik ismerősöm keveset eszik és egészségeset de neki olyan hormonjai vannak amik nagyrészt a nagyon nagyon sok sportra reagáltak fogyással és hiába eszik most is keveset de jól bizonyos okok miatt jelenleg nem tud sokat sportolni így visszaszaladtak a kilói bár hozzá kell tegyem neki elvileg van vmilyen betegsége viszont ebben az a lényeg hogy minden szervezet más és más...ha komolyan akarsz foglalkozni jelenleg evvel a dologgal és ha úgy van tudsz rá egy kis plusz pénzt is fordítani látogass meg egy fitnesz edzőt esetleg érdeklődd meg a háziorvosod hogy formálódád téren mit javasolna...azt is meg kell hagyni hogy ha fenékre szeretnél edzeni nyilván az lesz a legnagyobb előnyben de készülj rá fel hogy helyi zsírégetés nem létezik ami azt takarja hogy nagyrészt a hátsódra mennek a gyakorlatok nagyrészt az fog formálódni de ez avval jár hogy pl a combod, hasad is fog ezekre a gyakorlatokra reagálni szóval ja...remélem tudtam segíteni ^^
2019. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget! Egyébként 173 cm vagyok és 65 kiló. Nem tartom magam kövérek de azért látom magamon, hogy lehetne ebből faragni
2019. ápr. 7. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!