Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok fogyókúrás ebédeket...

Tudnátok fogyókúrás ebédeket ajánlani?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 8. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Tejszínes currys csirke:

fehéredésig pirítod a csirkemell filét egy kevés olajon, majd ráöntöd a 10%os tejszínt, keversz hozzá egy teáskanál curry port, és forralod egy pár percig. Bármilyen körettel eheted.


Rakott kelkáposzta/karfiol/zöldbab: ugyanúgy, mint a simát, csak a tetejére natúr joghurtot raksz, sertés hús helyett pulykahúst, és rizs helyett bulgurt, barnarizst csökkentet mennyiségben.


Rakott csirkemell: kikened a tepsit kevés olajjal, rétegezel rá cukkinit, utána befűszerezett csirkemell szeleteket, és így tovább míg tele nem lesz a tepsi. A tetejére cukkini kerüljön és rá natúr joghurt.

2019. ápr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazából mindenben baromi sok kalória van..

Én mindig olyat eszek, hogy zöldség , valami hús készítmény, és sajt.

Szóval a klasszikus főtt kajákat hanyagolom.

2019. ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, csak ne tartalmazzon cukrot, és fehér lisztet, kukoricát, fehér rizst egyéb szénhidrátbombát:D Minél alacsonyabb szénhidráttartalmúbb annál jobb, a kalóriával ne foglalkozz mert az egy általános érték, önmagában semmit nem jelent mert lehet az 100 kalória.. ha tele van baszva cukorral :D A zsír számolgatása ugyanígy kuka, ugyanis a szervezeted a bevitt zsírok 70% át képtelen feldolgozni, és salakanyagként távozik .

Én mostanság a tojásos lecsóra vagyok nagyon rákattanva. :D tápláló, finom, egészséges és alig van benne szénhidrát. :)

2019. ápr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!