Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történt a...

Szerintetek mi történt a testemmel?

Figyelt kérdés
Kiskoromban elhízott voltam. Hasam volt hatalmas illetve a a vállam meg a fejem XD Fogytam, viszont utána újból meghíztam tini koromban. Azóta lefogytam, viszont mikor a legdagatabb voltam akkor nem volt akkora vádlim mint most. Szeretném leadni onnan is a felesleget. Részben genetika, viszont a reményemet erősíti, hogy nagyon dagadtan volt vékony lábam. Remélem sikerül. Amúgy most már 4 éve normális, majdnem vékony vagyok viszont a lábammal küzködök. Hízásom részben genetika volt, részben meg minden héten minimum 3x vagy 4x ettem pizzát, jó sok tésztát, csokit, chipset nagy mennyiségben. Ezzel az életmóddal felhagytam viszont totál átalakult a testem.
2019. ápr. 10. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinu, hogy azert lattad vekonyabbnak a vadlid koveren, mert aranylag vekonyabb volt a combodhoz kepest. Mivel lefogytal vekonyodott a combod, a vadlid is( tobbe-kevesbe), csak masok az aranyok.
2019. ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vékonyabb emberek közt is akadnak "vádlisabbak", tanúsíthatom. Lehet, hogy kicsit túltolod a problémát. Hallottam már olyat, hogy valaki X cm-nél teljesen kétségbe volt esve, hogy tudna lefaragni belőle, a másik meg gyúrt rá, mint az állat, mert szerinte nem elég nagy... Legtöbb vékony embernek inkább nevetséges a vádlija, és botsáska lába van, az se jobb. Egyébként nem tudunk rólad se nemet, se kort, se súlyt, se korábbi súlyt, se magasságot, se vádliméretet... így azt se tudjuk eldönteni, hogy valóban problémás-e a helyzet, és mennyire, vagy csak te gondolod problémásnak.
2019. ápr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most azért vastagabb a vádlid, mint régen, mert izmosabb lett. Elég fura lenne, ha sehol máshol nem lenne felesleged, csak a vádlidon. Ha az izmok miatt vastag, akkor ne eddz rá, úgy talán idővel vékonyabb lesz, bár valószínű, hogy annyira nem lesz vékony, mint serdülőkorodban (és főleg nem annyira, mint gyerekkorodban). A gyerekek és a kis tinik testalkata nem olyan, mint egy felnőtté, ez normális, az oka a testi fejlődés.
2019. ápr. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!