Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék még 3 kilót fogyni....

Szeretnék még 3 kilót fogyni. Napi 1200 kalóriával + heti 4x edzéssel menni fog?

Figyelt kérdés

Évek alatt sikerült lefogynom 17 kilót, jelenleg 71kg vagyok. A végső célom a 68kg. Ezek az utolsó kilók már nagyon nehezen indulnak meg, előtte fogyókúra nélkül sikerült fogynom, egyszerűen kevesebbet ettem és többet mozogtam, de úgy érzem ehhez a néhány kilóhoz már több erőfeszítés kell (175cm vagyok)


Kb mennyi idő alatt fog sikerülni? Esetleg más javaslat, egyéni tapasztalat? Pár hónapja stagnál a súlyom.


2019. ápr. 10. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Miért pont 68? Az számítson, hogy hogy nézel ki, ne az, hogy a mérleg dekára pontosan mennyit mutat.

Édes mindegy, hogy 68-at, 70-et vagy 65-öt mutat, ha jól nézel ki és jól érzed magad a bőrödben, nem?

2019. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eddig hogy nézett ki az étrended? Mennyi szénhidrátot eszel? Mert ha az túl sok, könnyen lehet, hogy azért nem akar már lejjebb menni a súlyod, vagy szimplán csak stagnálós időszakban vagy ami kell a testnek a regenerálódáshoz, és hosszabb ideig tartó fogyások során többször előfordul.

Én még nagyon az elején vagyok, életmódot váltottam másfél hónapja szénhidrátszegény+zsírban és fehérjében gazdagabb táplálkozással és némi mozgással (nagy súllyal még nem egyszerű mozogni sem). 5,5 kg mínusznál járok egyébként, szintén 175cm magas vagyok és 69-65kg a cél. (majd meglátom, hogy mit mutat a tükör)

Nekem gyanús, hogy 17 kiló fogyásnak évek kellettek, esetleg véletlenül nem koplalással fogytál?

2019. ápr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

80 kg voltam 180cm magas. Kitavaszodott, rendbetaktam 2 hét alatt 2 ingatlan portáját. 74 kiló vagyok...

3 kilót lefogyni nekem annyi, hogy párszor kimarad a főétkezés. Olyankor egyből erős kalóriadeficit alakul ki, mert sokat mozgok

2019. ápr. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem. Sosem koplaltam. Egyszerűen lett egy kutyám és többet mozogtam :D de nem igazán volt célom a fogyás akkoriban, ez úgy magától jött. Fogalmam sincs mennyi kalóriát ettem akkor, nem tervezett volt.


Szerintem 68kg lenne számomra az ideális, de mindenképpen 70 alá szeretnék menni.

2019. ápr. 11. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!