Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tanulás és edzés mellett...

Tanulás és edzés mellett hogyan diétázzak?

Figyelt kérdés

Nyelvet tanulok napi 3-4 órában és napi 2 órát edzek.

Elég kimerítő, de fogynom is kéne közben, meddig mehetek? Mert 900 kcal-lal kezdtem, de remegtem a gyengeségtől, vagy ez normális?


2019. ápr. 11. 07:13
 1/10 A kérdező kommentje:
160cm 20/N
2019. ápr. 11. 07:14
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Kihagytad hany kilo vagy.de amugy idiota vagy, foleg napi 2 ora edzessel a 900 kcal edeskeves. Egyel minimum 1500at, sok feherjet moderalt cht


De a fejem fogom komolyan az emberek hulyesegein

2019. ápr. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem, hogy a tanulás és edzés mellett miért ne lehetne diétázni? Enni csak eszel, nem? Az evéshez meg szerzel be kaját. Na, beszerzéskor szépen elgondolkozol rajta, hogy miket érdemes enni.

Pl. neked nem is nagyon kell gondolkozni, mert 900 kcal kajához nagyon keveset kell vásárolnod. Vásárolj többet, és már meg is vagy.

Igen, normális koplalás mellett a gyengeség, amikor a szegény szervezeted nem jut hozzá az alapvető táplálékokhoz, amik ahhoz kellenének, hogy egyáltalán működj.

2019. ápr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Lehet normálisan diétázni. Most koplalsz ezért nem tudsz rendesen teljesíteni edzésen és tanulás közben sem. Egyél kb 1400-1500 kalóriát. Nem kell rettegni a szénhidráttól, tudni kell használni.
2019. ápr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Napi 4 óra tanulás mellett egyáltalán nem megterhelő az edzés és diéta.

Amúgy, fogalmad sincs az egészről ha koplalással akarsz fogyni. Állíts össze egy fenntartható kalóriadeficites étrendet és tartsd be legalább 12 hétig, vagy hagyd az egészet.

2019. ápr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

12 órás munka mellett azért megterhelő. Lehet csak azért, mert eddig csak a munka volt. Nemsokára megyek ki külföldre és addigra meg kell tanulnom angolul. Szóval nem csak olvasgatok.

Egyébként 1474,5 a BMR-em. Szóval sok az az 1500. De ha hozzáveszem a tanulást és az edzést, akkor is max 1200-at ehetek, hogy fogyjak is vmit.

2019. ápr. 11. 16:42
 7/10 anonim ***** válasza:
A BMR az, ami csak a testes működéséhez kell, egy fülbot mozdítás nincs beleszámolva. Ha nem viszed be, az bizony koplalás, úgyhogy legalább ennyit nyugodtan megehetsz.
2019. ápr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, de ha vki fogyni akar, akkor nem eheti meg a minimumot.
2019. ápr. 11. 17:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok étkezési/fitness szakértő, de annyi biztos, hogy ha te rendszeres mozgás mellett (ráadásul napi 2 órát írsz ami megint csak felvet bennem 1-2 kérést, de mivel nem ezt kérdezted, így erre nem is írok semmit)

-Szóval rendszeres edzés mellett 900 kcal egyrészt irtó kevés, másrészt az izmaidból fogsz fogyni. Ergo hiába fogysz, nem leszel olyan feszes és formás, mint ha normális étrendet és edzést követnél. Harmadrészt ha ezután a koplalásos kísérleted után elkezdesz később normálisan enni ( tegyük fel nem zabálni, tényleg csak visszatérsz egy normál szinthez), hamar vissza is szedsz mindent.


Tehát ennek a buta önsanyargatásnak amibe kezdtél kvázi nem sok értelme van.

Heti 4 edzéssel és épeszű diétával szép és értelmes változásokat szoktak elérni emberek.

De aki koplalni akar és gyorsan fogyni 10 kilót, hogy utána aztán visszaszedje, szíve joga.

2019. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A 2 óra edzésel elégetsz alsóhangon 600kcalt biztos de attól függ mit edzel lehet többet is de ennyit szerintem biztos.

Èn 2000kcalon vagyok napi fèl óra edzèsel ès fogyok heti 1 kilót.

1500kcal alá nem is mennèk soha az életbe az már èheztetés a szervezetnek.

2019. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!