Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt ennyi az eredmén...

2 hónap alatt ennyi az eredménye a diétámnak/életmódváltásnak, módosítanom kéne?

Figyelt kérdés

164cm/59-60 kg-ról indultam.

- 2 hónap után 56,2 kg voltam legutóbb, tehát kb 3 kilót adtam le, de nem is látok nagy változást sem az alakomon, csak a hasizmon kicsit kezd körvonalazódni kb, meg mellből ment le kicsit.

- heti 3x edzek átlagban


Egy alap "gyúrós" diétát követek, testsúlyomhoz megfelelő szénhidráttal, magas fehérjével, és rengeteg zöldséggel. Ezeket eszem 90%-ban.


Azt gondoltam 2 hónap után láthatóbb lesz az eredménye és formásabb,vékonyabb leszek. Vagy ez így normális, ilyen ütemben "kell" ennek mennie?



2019. ápr. 11. 18:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem is feltétlenül a kilókra gondolok, de egy kis zsírt még jó lenne ledolgozni
2019. ápr. 11. 18:09
 2/5 anonim ***** válasza:

Kevés feleslegnél egészsèges módon nem igen megy le ennél több.

Ez egy jó eredmény!

Csak hogy érezd a különbséget:

Nekem màsfél hónap alatt 6 kg ment le, egyszerűen azért mert előbb lement a visszazartott sok víz, aztàn indult meg a zsír is:) Nekem sokkal több a túlsúlyom ezért még gyorsabban megy. Ha majd max 10 kg feleslegem lesz, olyan 2 kg fogok havonta fogyni de lehet csak màsfelet.

Ne keseredj el, jók az eredményeid. Tartós egészséges fogyàshoz idő kell.

2019. ápr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, a tiéd is szép eredmény! :)

Valóban, azt tudtam, hogy lassabb a folyamat ilyenkor, de azt nem, hogy ennyire..


Sebaj, ezek szerint akkor ez így normális és rendben van. Elbizonytalanodtam hirtelen, de akkor folytassam és lesz még eredménye.

2019. ápr. 11. 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez igy pont ´jó.


Kevés felesleg, ez átalkul izommá, olyan edzést is csinálsz. az izom meg nehezebb mint a zsír.


Szerintem látványos erdemény 6 hónap után lesz.

2019. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A sok folyadék nagyon fontos, illetve nálam még a Dr.Kelen Fit Figure 2in1 vált be. Ez brutál hatékony narancsbőr ellen is. Sportolj tovább, és türelem! A kitartó munka meghozza az eredményt! :)
2019. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!