Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon túlsúlyos vagyok,...

Nagyon túlsúlyos vagyok, február közepe óta odafigyelek az étkezésemre, sétálok, biciklizek . Mikor fog rajtam megjátszani a fogyás?

Figyelt kérdés

Eddig 10 kg ment le , de még nem látványos a változás .Én érzem .

Ebből már ugye zsír is ment le.Köszönöm ha normálisan válaszolsz.


2019. ápr. 12. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ mennyire vagy túlsúlyos. Egy 200 kilós embernél még nem látványos 10 kg fogyás, de mondjuk 120-nál már igen.
2019. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez attól függ mennyi az a túlsúly. 130-10 kgt nem igen vesz észre kívülàlló, de még 20- at se biztos.

65-55 màr làtvàgyosabb.

Szerintem rajtad is làtszik de nem feltétlen úgy, hogy belenézel a tükörbe.

Èn màrcius elsejével vàltottam és 6 kg ment le eddig. Nekem làtvànyos mert ismerem a testemet + ilyen célra ( hogy làssam az apróbb vàltozàsokat is) szoktam csinàlni ruha nélkül képeket. Azokon egyértelműen làtszik, pedig nekem extrém sok feleslegem van, több mint 60kg plusz.

10 kg plàne làtszik biztosan. Javaslom a képkészítős módszert csak magadnak. Nagyon hasznos mert az a lényeg hogy te làsd a vàltozàsokat és hogy jól haladsz. Mérhetsz körméreteket centivel, azok is mutatjàk a fogyàst. A mérlegnél is jobb!!!

Ha arra gondolsz, hogy màsok nem veszik észre, ahhoz sokkal több fogyàs kell, főleg ha sok túlsúlyod van.

Még régebben egy nagyon rossz módszerrel 100-82 kgra fogytam, 18 kg és a kutya se vette észre. Csak akkor amikor nyàriszünet alatt még lement 7 kg. Akkor mindenki odavolt milyen sokat fogytam. Csak hàt az a módszer ( koplalàs) nem volt tartható sokàig, vissza is jött a sokszorosa. Most màr az egèszsèges módon csinàlom:)

2019. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
139 kilóról indultam jelenleg 117 vagyok ès mindenki észrevette a változást jól is esik, hogy mondják
2019. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3. Azt lehet tudni mi a módszered és mennyi idő alatt sikerült ez? Gratulálok:)

Biztos attól is függ kinek milyen a környezete. Anno nekem azt a 18 kgt senki se vette észre, pedig akkor még kevesebb súlyról indultam.

Kíváncsi leszek, hogy most hogy alakul majd, bár tippem szerint egy jó 1,5 év biztos kell majd, hogy észrevegyék mert nagyok sok a feleslegem. 2. voltam.

2019. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Gratulálok mindenkinek a fogyásához.

3.válaszoló , én is kíváncsi vagyok a módszeredre ?. Ez a 22 kg mennyi idő alatt ment le?

180 cm vagyok 150 kg volt a súlyom mikor belevágtam.

2019. ápr. 12. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak érzékelni fogod a könnyebb mozgáson, kifogyott ruhákon stb, viszont látni sose fogod, mivel idomul hozzá az énképed.


Nekem 75E-s mellméretem van, de sosem láttam nagynak, múltkor is meglepődtem, amikor az egyik pénztáros rácsodálkozott a másiknak, hogy mekkora melltartót vettem.

2019. ápr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Facebook.

Bakker lefogyok csoport !

Sok program van nőknek, és férfiaknak is !

Edzestervvel, diétaval.

Csatlakozz! Nem kötelez semmire :)

Nezelődj.

2019. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!