Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segìtsetek! Dièta mellett...

Segìtsetek! Dièta mellett mièrt nem fogyok?

Figyelt kérdés
30 èves, 73 kilòs nő vagyok, a gyermekem 17 hòs. A pajzsmirigyem gyògyszerrel rendben van tartva. Amit csinàlok diètàt azzal decemberben màr fogytam 5 kilòt, nem is jött vissza. Most viszont hiàba csinàlom, semmi hatàsa sincsen 😞 1400 kalòriàs, a ch 100-120 gr között van. Edzeni igyekszem, nem csak rajtam àll sajnos. Nem tudom, hogy hova forduljak. Mièrt nem fogyok most? Nem tudom, mit rontok el 😞 ekkora nagydarab szülès òta vagyok, nagyon zavar. Kèrlek, segìtsetek!

#Nemfogyàs
2019. ápr. 15. 17:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Ilyen vagy genetikailag. Ha tényleg fogyni szeretnél, még kevesebbet kell enned. De amint visszatérsz a normál étrendre, szép lassan visszajön. Ez van sajnos, fogadd el magad.
2019. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
61 kilò voltam szülès előtt. Nem akarom annyiban hagyni, mert ez ìgy borzalmas, ahogy kinèzek :(
2019. ápr. 15. 17:28
 3/17 A kérdező kommentje:
Ùgy èrtem, hogy mikor àllapptos lettem, akkor voltam 61 kilò.
2019. ápr. 15. 17:32
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem biztos, hogy borzalmas vagy, főleg ha magas vagy, ez nem derült ki. Lehetsz attól még szép, csinos. :) Ezt láttatlanul nem lehet megmondani. A szülés sajnos ilyen, felszalad tőle a súly és nehéz tőle szabadulni. Idővel talán beindul, addig is mozogj minden nap, ha mást nem sétálj egy picit.
2019. ápr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Vagy stagnàlsz ami kell a testnek a regeneràlódàshoz és természetes jelenség, vagy sok lesz a szénhidràt.

Èn a cht mindenképp 100 alatt tartom, 70-90 körül nagyrészt. Heti max 1x megy 100 közelébe de van hogy egyszer sem. Túl pedig soha nem lépem. Így fogyok màrcius 1 óta.

2019. ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5. Vagyok. Még annyit, hogy ne koplalj, nem az a megoldâs hogy keveset eszel, az egy marhasàg. Csak nem mindegy hogy mit eszel és mennyit.
2019. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

#1

Ezt a genetika marhaságot hagyjuk már. Ez csak kifogás. Amúgy nem a kalóriát kell csökkenteni, hanem többet mozogni. Nyilván gyerek mellett nincs annyi energia, nehéz megoldani, de a lehetőségekhez képest meg kell tenni a maximumot, meg hát a pajzsmirigy problémáid hiába vannak gyógyszerrel karban tartva, attól még hatással lehetnek a testsúlyodra.

2019. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es. Mèg mit tudnèk èrte tenni? Vagy lehet màs is a hàttèrben? Mert vannak tünetek, hogy a női hormonjaimmal gond lehet. Edzek, ahogy tudok. Lassan lezajlik màr a fogzàd is 😓
2019. ápr. 15. 18:10
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha PM alulműködésed van akkor tuti IR-es is vagy, esetleg PCO ha női hormonokkal gond van, ez mind külön is hízást okoz, együtt meg BUMM.:(

Sajnos...

Jó endokrinologus+dietetikus.


A CH ne legyen több 100-nál, de kalóriában 1600 sőt 2000 is belefér! Ha mozogsz eleget. Lehet túl kevés a kaja és azért belassult az anyagcseréd + a fent említett okok.


Na meg van akinek évekig tart vissza nyerni a súlyát.

2019. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kérdező. Nekem is vannak hormonális problémáim. Soroljam? PM alulműködés, PCOS, Inzulinrezisztencia. NEM szedek gyógyszereket, mert 2 választásom volt. Vagy szedem őket, és többségében végigszenvedem az életem (durva mellékhatások), vagy életmódot váltok.

Mára már tudom hogyan kell enni, így nem okoz problémát a fogyás ezen betegségekkel sem. Ugyanis az ember az, amit megeszik.

Március 1 óta 6,7kg mínusz.

Ne kalóriaszámolgatással meg koplalással próbálkozz. A titok az alacsony szénhidrátbevitel. Én 70-100gramm között tartom, 100at ritkán érem el, hetente talán egyszer, de nem mindig. Emellett nem kell éhezni, enni kell rendesen fehérjét, és növelni kell a zsírbevitelt. Nekem személy szerint ez jött be. Ha gondolod, próbáld meg.

A kalóriabázis segít a tápanyagok figyelésénél, és ajánlom, hogy vigyél fel saját recepteket, azzal számolj. Én ahogy váltottam-és főztem, szépen teszem fel, beírogatom a saját kajáimat. Úgy a legbiztosabb.

2019. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!