Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Legjobb és leghasznosabb diéta?

Legjobb és leghasznosabb diéta?

Figyelt kérdés
2 hónap alatt 10-15kg-ot szeretnék fogyni. Milyen diétával tudnám ezt elérni? Mellette nem sportolnék,az okok megvannak rá hogy miért nem.
2019. ápr. 16. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sport nélkül csak koplalással érhetsz el ilyen "eredményt". De nagyon nem egészséges, és nem is tartós.
2019. ápr. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne legjobb és leghasznosabb, akkor más nem lenne mellette, csak az !!!
2019. ápr. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
12%

Mától nem eszel júliusig.

Nagyon hasznos.

2019. ápr. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, rendben, kipróbálom holnaptól, mert ma már ettem :))
2019. ápr. 16. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Mozgás nélkül egyik se az igazi. De nekem az LCHF étrend válik be. Ennyit viszont 2 hónap alatt nem hiszem, hogy bármivel fogyni lehet, max ha levágatod a lábadat. Hova rohansz? 2 hónap alatt híztál 15kgt? Türelmetlenkedéssel nem fog menni.

Nálam másfél hónap alatt 6,7kg mínusz az eredmény, nagyon sok súlyfölöslegből indulva.

Na nehed 10-15kg az összes felesleged akkor nem biztos hogy ennyi lemegy.

2019. ápr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is low carb étrenddel fogytam le, kb. 15 kg egy nyár alatt (3-4 hónap). Kalóriát nem számoltam, csak arra figyeltem, hogy a szénhidrát kevés legyen, és meglegyen a minimum fehérjebevitel, egészséges ételekből. Mozogni csak utána kezdtem el, de fogyás alatt is érdemes, ha meg akarod őrizni az izmaidat. Ha csak 2 naponta 15-30 perc súlyzós erősítés, már az is több a semminél. De szerintem adj magadnak több időt, 2 hónap alatt 6-8 kg is már szép eredmény. Főleg, ha utána meg is tudod tartani a súlyod.
2019. ápr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. ápr. 17. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!