Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A konditermes lepcsozogeptol...

A konditermes lepcsozogeptol tényleg nagyobb lesz a combom, fenekem?

Figyelt kérdés
Elkezdtem konditerembe jarni. Szerintetek mit csinaljak ha fogyni akarok és narancsbor kezdeti fázisát akarom eltuntetni? Koszonom a válaszokat elore!
2019. ápr. 18. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Gondolom csak van ott valami szakember is.
2019. ápr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha nagyobb is lesz, nem a hájtól, hanem az izomtól. Örüljél neki.
2019. ápr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha fogyni akarsz, kalóriaminuszban kell lenned. Az izomnöveléshez nagy erőt kell kifejteni. Nagy erő az, amivel max. 15 ismétlésre vagy képes. A lépcsőzés, amit perceken át tudsz csinálni, nem az. Másrészt a jelentősebb izomnövekedéshez megfelelő táplálkozás (kalóriaplusz, emelet szintű fehérje) kell.
2019. ápr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Ahhoz, hogy bármi nagyobb legyen, vagyis izmosabb, nagyon speciális étrend kell.

Ha kevesebbet eszel, mint eddig és mellette mozogsz, akkor semmi sem lesz nagyobb, csak formásabb, feszesebb.

2019. ápr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Nah. Azért tökkezdőnél, mint a kérdező a kérdéséből ítélve, simán lehet, hogy lesz egy kis plusz izma még kalóriadeficit mellett is. De abból a szempontból megnyugtathatjuk, hogy ez nem fog a kárára válni. Vastagságban egy ilyen pici plusz izom minimális különbséget jelent, ellenben az egész lábad formásabb, feszesebb lesz.
2019. ápr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem :)


Ez olyan mint amikor a konditeremben a lányok belenyomnak kettőt a kézisúlyzóba aztán azt mondják hogy többet nem mernek mert nem akarnak olyanok lenni mint a testépítő nők, akik sokkal komolyabb súlyokkal dolgoznak és az egész életük, táplálkozásuk e köré épül.


Jó a lépcsőzőgép, nyomd csak.

2019. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem lesz!! nyugodtan csináld!

Barátnőm is mindig azt mondja,jaj ő csak futni mer,mert full izom lesz már attól,ha felemeli a teniszütőt :D bár állítása szerint ő a futástól is izmosodik,amit nem értek,mert konkrétan semmi izmot nem látok rajta csak plusz kilókat. A lányokra jellemző,hogy nem mernek semmiféle súlyhoz érni,mert rögtön beképzelik,hogy izmosodtak tőle...

PEdig mint előttem is írták,rendkívül speciális étrend és következetes edzés kell hozzá. Anno én keményen toltam és baromira nem fogyókúrás az izomépítés.

2019. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért kerdezem mert alapbol nekem a genetikam miatt izmos a combom csak nem szeretném h megjobban az legyen. Ha ilyen 30-35 percet megyek 5-os/közepes/néha 8-9 fokozaton akkor az lehet kardio edzés és nem lesz nagyobb a combom?
2019. ápr. 19. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!