Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lefogyok a melleim is...

Ha lefogyok a melleim is kisebbek lesznek?

Figyelt kérdés

160cm-er vagyok, 57kg, 16,5 éves. A kosárméret 70B. Szóval nem a legnagyobb. Nem nagyon szerétnem elveszíteni ezt a méretet de a fogyásért mindent megteszek. Szóval ténylegesen fogyni fogok a melleimból is?

Válaszaitokat nagyon megköszönném! :)



2019. ápr. 20. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel annak a nagy része zsír, így igen. ÉS nem, nem lehet befolyásolni, hogy honnan fogysz.
2019. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Én 5 kilót fogytam, nem volt vészes a helyzet előtte, de látványos a változás és nekem nem változott semmit a mellem (70D). Szóval lehet nem fog, majd a genetikád meg a tested eldönti.
2019. ápr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Genetika kérdése is, de valószínű. sajnos nekem is onnan is ment le (mérni nem mértem, de látszik, és a melltartóm se tölti ki normálisan, szóval majd valószínűleg kisebbet kell vennem☹️). 5 kg-ot fogytam, 75Bs volt eddig, de most már kisebb.
2019. ápr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez első sorban genetika, de a nők többsége sajnos tényleg mellből fogy először. De ha célirányosan erősíted a mellizmaidat akkor fogyás után is szép formás melleid lesznek. És ajánlom figyelmedbe a mellmasszázst, egy olyan fél kosárméretet lehet vele "csalni" ha nem vagy kibékülve a méreteiddel :)
2019. ápr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!