Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék a tanulás és a...

Hogy tudnék a tanulás és a kollégium mellett fogyni? Mennyi lenne az ideális súly? Ez tényleg annyira sok lenne? Valami jó diéta és edzésterv valakinek? 😘

Figyelt kérdés
Egy kisebb súlyfelesleggel kűzdők már évek óta, de mostanában rengeteget változott a környezetem és ez nagyon stresszes volt számomra, aminek következtében felszaladt még pár kiló. A barátaim azt mondják, hogy elmegy és ne izguljak miatta, de az édesanyám folyamatosan kioktat róla mikor én csak próbálnám elfogadni a testemet és másra koncentrálni. (162cm vagyok és 64kg)😘
2019. ápr. 21. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A kaloriabazis.hu-ra bejelentkezel és elkezded számolni a kalóriákat. A kb 8-10 kg fölöslegedet pár hónap alatt le tudod adni, ha odafigyelsz a mennyiségekre is!
2019. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ki fogom próbálni!
2019. ápr. 21. 16:56
 3/5 anonim válasza:
100%
Futás, napi 15 perc.
2019. ápr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. ápr. 21. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Egészéges étrend és testmozgás. Ha már 15 percet futsz vagy 30 percet sétálsz már az is jó.
2019. ápr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!