Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek az lehetséges,...

Szerintetek az lehetséges, hogy hiába eszek napi kb 2500 kalóriát átlagban, mégis fogyok?

Figyelt kérdés

Nagyon változó, hogy mennyit eszek, van, hogy egész nap csak gyümölcsöt, meg húst, mert nem kívánok semmit és kövérnek érzem magamat.


Van, hogy ennek éppen az ellenkezője és simán bevágok a normális ebédem mellé egy csokit, reggelire megint édességet, vagy, hogy ebéd helyett megeszek fél kiló sütit.

Csomószor túl vékonynak is érzem magamat. Tudom, hogy ez ellenmondásos, de mindenki mondja, hogy vékony vagyok, többet kellene ennem, úgy nézek ki, mint egy anorexiás és ilyenkor rám jön, az, hogy ez tényleg így van. Máskor meg inkább nem is eszek semmit, mert magamtól nagyon nem érzem magamat vékonynak.


183 cm magas vagyok, 3 hónapja 61 kg voltam, most 57-58 között. Ez lehetséges ilyen életmód mellett?


Sportolni csak az utóbbi kb 3-4 hétben kezdtem, de azt is csak hetente kb kétszer-háromszor.


2019. ápr. 21. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
ne imádd magad ennyire
2019. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
???
2019. ápr. 21. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:
2-3kg az nem fogyás, annyit alapból változik a súly napról napra, óráról órára, mivel ez csak víz. Nézesd meg magad, mert valszeg férges vagy, vagy emésztési problémád van.
2019. ápr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hova akarsz fogyni mikor gebe vagy így is?
2019. ápr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert a kalóriaszálmlálás és az étkezés párhuzama egy nagy BAROMSÁG!

Ezzel a mértékegységgel a földgázt mérik, viszont a táplálozáshoz semmi köze nincs.

Megehetsz egy nap 2000 kalóriányi fehérjét vagy zsírt: Nem fogsz tőle hízni.

Viszont ha benyomsz 2000 kalória szénhidrátot, attól akár meg is halhatsz, ha magas a cukrod!

Az emberi szervezetben olyan fajta égés, mint egy lombikban, soha nem létezett, hiszen az enzimes lebontás miatt teljesen máshogy viselkedik a cukor, a poliolok, a rost, a zsír és a fehérje.

2019. ápr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!