Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki egyszer volt már túlsúlyos...

Aki egyszer volt már túlsúlyos, az valóban nehezebben tartja meg a normál súlyát, mint akin sosem volt felesleg?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 22. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 2. típusú obese voltam. Jó sokáig. 25 kg-t adtam le szeptember óta. Most is csak megy le a kg. Alig birom visszaszedni.
2019. ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer értem el fogyással a normál súlytartományomat, pontosabban annak csak a felső határát súroltam, addig koplaltam magam, de nem bírtam sokáig. Eleve egy elvetélt ötlet volt így fogyni, de hát mit tudtam én? Természetesen nem tudtam megtartani. Ezt még számtalan fogyás hízás jojoeffektus követte az elmúlt 18 évben. Úgy néz ki nemrég rátaláltam a számomra tökéletes, koplalásmentes, kalóriaszámolgatásmentes életmódra, ami határozottan nem fogyókúra. Jobb későn, mint soha:)
2019. ápr. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van valami, hogy a kiürült zsírsejtek folyamatosan kaja után kiáltanak. De egy idő után elpusztulnak, ha nem tölti vissza őket az ember.
2019. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetlen ismerősöm van akinek az egész családja duci, ő lefogyott legalább 30 kg- ot és ezt tartja is legalább 20 éve.

A környezetemben az összes többi visszahízza a leadott kilókat.

2019. máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég valószínű. Ha van egy rossz étrended és életmódod, amitől meghíztál, és a fogyókúra után visszatérsz ugyanerre, akkor várható, hogy megint hízni fogsz.
2019. jún. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam 18 évesen kb 20 pluszkiló volt. Most 26 évesen már egy ideje tartom az ideális súlyomat (fokozatosan ment le, hullámzott is az évek alatt), jelenleg ezt nem érzem nehéznek. Igaz, az eltelt évek alatt fokozatosan átalakult az étkezésem, az ízlésem, az ételhez való hozzáállásom, sokkal egészségesebben étkezem, mint tinédzserkoromban, az étvágyam sem akkora már, mint akkor, kisebb adagokkal is jóllakom. Szerintem ez kellene legyen a célja mindenkinek, aki fogyókúrázik, hogy nem csak a testét, de a szemléletét is át tudja alakítani, hogy utána annyira természetes legyen az új életmód, mint a régi, mely a hízást eredményezte, nyilván ez a siker titka, mert senki sem bír egy életen át koplalni és szenvedni "nemszeretem" ételekkel.


26N

2019. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!