Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg az...

Hogyan szabaduljak meg az érzelmi évestől/faló rohamoktól?

Figyelt kérdés
Nagyon depressziós vagyok. Fél évvel ezelőttig nagyon motivált és boldog voltam, sokat fogytam. Viszont az elmúlt fél évben falás rohamaim vannak, az evésben keresem a boldogságot, majd ostorozom magam, koplalok pár napot és újra. Ez nagyon nem egészséges. Teljesen magam alatt vagyok, de az elethelyzetemen nincs lehetőségem változtatni. Hogyan lábaljak ki ebből?

2019. ápr. 22. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Önkontroll, anélkül sajnos nem megy. Ha ésszerűen eszel, nem koplalsz, falásrohamaid sem lesznek és még fogyhatsz is. Az érzelmi evésről nincs mese, le kell állni tudatosan. Én már szerencsére ezeken túl vagyok. Az első 2-3 hét volt nehéz csak, megszokod. Mivel már nem koplalós diétát csinálok, hanem életmódot váltottam, nem kínlódok, finomakat eszem. Napi 3 étkezés és ennyi. Nem eszem csak mert unatkozom, nem eszem csak azért mert fáj a fejem, nem eszem csak azért mert szomorú vagyok vagy csak mert boldog stb stb. Az ételek nem erre valók.
2019. ápr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azelőtt ment, életmódváltással fogytam 20kgt nem koplalással. De mégis kijött és fel éve gyötör.:(
2019. ápr. 23. 00:22
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Keress fel egy pszichológust, mert azért depressziósan nem megy olyan egyszerűen az önkontroll...
2019. ápr. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt a depressziót ki diagnosztizálta?
2019. ápr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én
2019. ápr. 23. 11:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Orvosi diplomàd van?
2019. ápr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez nem épp válasz a kérdésemre
2019. ápr. 23. 13:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha te diagnosztizáltad, akkor most találd ki magadnak, hogy jó vagy, és sokkal könnyebb lesz az életed.

Azt hiszed, hogy cinikus, meg hogy csak gúnyolódom...de azért próbáld csak ki, hátha :)

2019. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Írj nyugodtan, ha van kedved beszélhetünk. Én is hasonló cipőben járok sajnos, csak nekem már hónapok óta falásrohamaim vannak
2019. ápr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!