Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl sulyos vagyok hanyással...

Túl sulyos vagyok hanyással fogyhatok?

Figyelt kérdés

145kg vagyok körülbelül...

Szerintetek ha hánytatnám magam 1honap alatt mennyi kgtől szabadulnák meg? Vagy ha nem ennék csak pl egy nap 1-2 almát vagy más gyümölcsöt ugy mennyi menne le?

Igen rudom tönkre teszem magam stb de nem erre voltam kivancsi leci csak a kérdésre valaszoljatok


2019. ápr. 24. 15:51
 1/4 anonim válasza:
100%
Kevesebbet enni, tobbet mozogni. Annak nincs ertelme, hogy megeszed, aztan meg kihanyod. Illetve a lerakodott zsirt, mar ugysem fogod tudni kihanyni.
2019. ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

2-3 kg vízveszteség ami nem fogyàs, és némi izomleépülés. Ez se kívànatos. A tested ugyanúgy zsíros lesz.

Ennek semmi értelme és ha fogysz is, nem tartható sokàig- többet fogsz visszahízni mint amivel kezdted.

De csinàld csak a hülyeséget, majd megtanulod a sajàt kàrodon, hogy önkínzàssal, magad kàrosítàsàval semmit nem fogsz elérni.

2019. ápr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Agyból egészen biztosan.

Orvos látott már?

2019. ápr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Laylah ***** válasza:

Nem fogyhatsz. Egy hónapig nem tudnád csinálni, mert kiszáradnál és/vagy éhen halnál.

Ha meg ahhoz lenne akaraterőd, hogy napi 1-2 almát egyél csak, ahhoz miért nincs, hogy normális étkezés mellett fogyj? Nem egy hónap alatt kell csodát várni.

De, hogy meg se kelljen erőltetned magad, tessék, itt egy működő és egészséges étrend, bár csak átlag 1450 kcal, ami neked kevés ilyen súlyhoz, de még mindig fényévekkel jobb, mint amit kérdeztél:

4shared com/s/fsg15ZmCKgm


A com elől a szóközt cseréld pontra.

2019. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!