Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 177 cm-hez mennyi az ideális...

177 cm-hez mennyi az ideális súly fiúnak?

Figyelt kérdés
Jelenleg 70-72 kg körül vagyok.

2019. ápr. 29. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó lehet, mert attól függ, mit takar az a súly. Ha felszedsz plusz 10 kiló zsírt, az biztos nem lenne ideális, de ha magadra pakolsz plusz 10 kiló izmot, az még simán beleférhet az ideálisba.
2019. ápr. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
70-85
2019. ápr. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90-100 kg körül, ha testépítő vagy.
2019. ápr. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barátkozz a testzsírszázalék fogalmával!
2019. ápr. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány éves vagy, és honnan nézzük. Középiskolás koromban vasággyal 50 kilós gyerekként bizony azt gondoltam volna, hogy egy hatalmas dagadt pacák vagy. Kigyúrt, 90 kilós felnőttként meg röhögök a 70 kilós madárijesztőkön, akiken lengeti a szél botra húzott trikóját, gatyáját.


Egy tizenéves csontozatához-izomzatához mérten feltételezhetünk némi úszógumiszerű felesleget, húsz felett meg már ez inkább kevéske.

2019. ápr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A jelenlegi ideálisnak tűnik. De az alkatodtól függ. Ha izmos vagy, akkor lehet több is. Szerintem ne a kilókat nézd. Ha van valami nagyon rossz szokás az étkezésedben, amit rendszeresen, naponta csinálsz, azt hagyd el. És sportolj, mozogj rendszeresen. A mozgás nemcsak a súly miatt, de úgy általában az egészség miatt is nagyon fontos.
2019. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!