Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal tudnék...

Milyen gyakorlatokkal tudnék lefogyni csípő tájt vagy deréktájt?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam a tükőr elött, hogy miért nem szeretem magam, mi a baj magammal, és a testemmel

Az apróbb hibáimmal megbékéltem, és elfogadtam (striacsíkok, poci, vastagabb comb,stb.) és rájöttem, hogy ez a kép nem is zavarna HA nem lennének a csípőmön úszógumik ._. De komolyan az a tipikus olyan úszógumi, ami miatt nem merek felvenni, kb semmi nőies ruhát. Nagyon tetszenek a testre feszülős gyönyörű rucik de nem vehetek fel mert az ember hátulról nem tudná eldönteni, hogy most hány fenekem van jóformán xd


Probáltam lerajzolni nektek, mert ilyen alakot nem találtam a neten és a sajátomét meg nem fotózom inkább le mert szégyenlős is vagyok meg stb, meg most vannak itthon ☹️

[link]



Normális válaszokat előre is köszönöm, az ócsárlókkal vagy trollkodókkal nem foglalkozom. 😁


18 L



2019. ápr. 30. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Helyi fogyás még mindig nem létezik, diéta és fogyni fogsz, edzés és formásodsz.
2019. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel olyan sokat
2019. ápr. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Hulla-hopp karika, de az a nehéz fajta, aminek súlya is van. Napi egy óra tévézés előtt. :-)
2019. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves kettes, nagy szo ha napi kezszer eszem, undorom van a kajatol, es etvagyam sincsen!


Nem szoktam tvt nezni :D

2019. ápr. 30. 14:04
 5/6 anonim válasza:
48%

Helyi zsírégetés nincsen.


Egyél kevesebbet és mindenhonnan le fog menni a zsír. Nem számít, hogy hányszor eszel egy nap, az számít, hogy mennyit és mit. Ha ezen felül még mozogsz is, akkor kicsivel(!) könnyebb lesz.


Ha nem ennél sokat, nem lennél dagadt, úgyhogy felesleges is leírnod, hogy milyen keveset eszel, meg a többit. A thermodinamika alól te sem vagy kivétel.


kaloriabazis.hu

myfitnesspal.com

2019. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont akkor az a baj, hogy csak napi 2x eszel. A szervezeted éhezik és ezért raktározik. Nem az a megoldás, hogy keveset eszel, hanem a megfelelő mennyiséget, minőséget és a megfelelő időben, hogy az inzulinod szinten legyen, sose essen le. Reggeli, ebéd, vacsora KÖTELEZŐ! Reggelire mehet kis zabkása gyümölcsökkel, esetleg tojás bármilyen formában TK pékáruval, ebédre valami fehérjében gazdag: hal, pulyka, csirke... Nagyon kevés szénhidráttal és sok zöldséggel. Este pedig tényleg valami könnyű: tonhal, fehérjeshake, tojás zöldségekkel. Ne egyél már szénhidrátot. Ez tényleg nagyon nagy vonalakban a kaja. Viszont jó lenne tízórait és uzsonnát is enned, de ez már tényleg extrémebb étrend.
2019. ápr. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!