Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Numbava Tündinél szeretnék...

Numbava Tündinél szeretnék programot vásárolni. Mennyi idő alatt szokta elkészíteni őket? Mennyire megbízható? És mennyibe kerül egy program?

Figyelt kérdés

#fogyókúra #életmódváltás #Numbava Tündi #80/20 elv
2019. ápr. 30. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs kész hamar, de megéri, mert tökéletes munkát kapsz, nem egy: egyél reggel zabot, meg almát oszt csókolom!

Árat nem írok, mert én tavaly dolgoztam vele. Nekem megérte.

2019. máj. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Körülbelül mennyit kell várni?egy hónap?Kettő?köszike előre is :)
2019. máj. 2. 19:51
 3/4 anonim válasza:
31%
4 hetes étrend 160 ezer Ft nála. Ha jól tudom még a biológia érettségije sincs meg, inkább menj dietetikushoz!
2020. jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
81%

a 3/3-as anonim válaszolónak üzenem, hogy nem tudom mi alapján mondta ezeket a fals információkat,de nagyon gusztustalan amit művel, én mostanában vettem meg tőle a 8 hetes progragramot, és az sem került ennyibe...

Borzasztó mennyi rosszindulat van egy két emberben.

Aztán még annyit fűznék hozzá, hogy az orvosaimnak jobb esetben megvan a biológiai érettségije, mégis egy év alatt elhordtam hozzájuk Tündi legdrágább étrendjeinek a többszörösét, és jól félrekezeltek... Ha valaki drágának tartja, nekem már csak a youtube és instás videóiban elhangzó információk betartásával sikerült 2 hónap alatt 6 kilót leadnom. Az összetett betegségem miatt szerettem volna az ő segtségét kérni. Már az előkészületekből is látszik, hogy ez nem egy sablon, mint másoknál az A-B hét diéta, ami azt jelenti, hogy kapsz két napra receptet, és az egyikaz A másik a B. hét. Valóban nem olcsó, de mindenki maga dönti el, hogy neki megéri vagy sem. Szóval az eredeti kérdésre válaszolva, akkor mindenképp megéri, ha komolyan gondolod, hogy belevágsz. :)

2020. szept. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!