Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlyfeleslegem van főleg a...

Leiyla kérdése:

Súlyfeleslegem van főleg a hasamon. De úgy vettem észre hogy nem maga a zsír mennyisége sok mert a pár centi zsír alatt érzem a hasfalam. Inkább olyan mintha lenyeltem volna egy görögdinnyét. Ez milyen tipusú elhizás és hogy lehet segíteni rajta?

Figyelt kérdés
2019. máj. 2. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet rossz a testtartásod. Próbáld kihúzni magad, húzd be a hasad, nézd meg úgy milyen.

Ha pár napig normálisan eszem, nem zabálok, már attól laposabbnak tűnik a hasam.

Persze ezek a zsírréteg eltűnését nem segítik elő😊

2019. máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Minden második fiú 25 felett így néz ki... hölgyeknél nem annyira jellemző - várandósságot leszámítva.
2019. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok.
2019. máj. 2. 14:57
 4/7 anonim válasza:
Nekem is szokott ez lenni. Reggel szép lapos a hasam, de ha eszek valamit egyből nagy lesz. Nem tudom ez miért lehet. Talán nagy a gyomrod vagy a beleid...
2019. máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Lehet érzékeny vagy valamire. Glutén ilyesmik.
2019. máj. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat várom a tudomásom szerint semmilyen ételallergiám sincs.
2019. máj. 2. 17:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet cisztád, májelégtelenséged, zsigeri zsírod, de pár rosszabb dolog is. Dokival nézesd meg, hogy tiszta legyen a kép.
2019. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!