Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyen laposabb/kisebb...

Hogyan legyen laposabb/kisebb fenekem?

Figyelt kérdés

Miért nem értik az emberek a nagyobb fenekűek problémáit?


Vékony vagyok nem tudok hova fogyni sporttal pedig csak kerekebb meg nagyobb izmosabb lesz a fenekem de én laposabbat észrevehetetlenebbet szeretnék!


Mindenki folyton azzal jön hogy úristrn mekkora a fenekem meg hogy nézzétek neki mekkora meg ha leguggolok engem bámul mindenki ha felveszek egy szoknyát pl akkor is a derekamtól számítva kb 5 cm es a fenekem hülyén hangzik de hosszú és nagyon kerek és hatalmas cicim semmi nincs úgyhogy még rosszabb tiszta minaj légyszi valaki valami hasznosat írjon😭😭 egy szép farmerszoknyában sem nézek ki jól mert olyan mint egy hatalmas domb körülötte lapos semmivel ráadásul felpöndörödik tőle a szoknyám vége és úgy néz ki mintha egy új domb kezdődne az összes farmerem kinyúlik és szétjön az anyag ki kell dobnom mindent HELP



2019. máj. 4. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Ne szűk szoknyát hordj, hanem bőt.

Amúgy meg sok fiú van, akinek direkt a te feneked tetszene.

2019. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az alap testalkaton nem igen lehet változtatni. Mozgással max esetleg formálódni lehet, de azt is csak egy pontig. Szerintem neked ilyen az alkatod. Kb úgy mint amikor valakinek széles a csípője, vagy nincs vékony dereka- az is egy alkati dolog.

Aki ezért piszkál az egyszerűen tudatlan, buta. Nem kéne velük foglalkozni. Egyáltalán nem baj, ha valaki formás és nem lapos, alaktalan stb. Mozogj sokat, egyél rendesen és próbáld elfogadni magad.

2019. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Álmaim feneke.
2019. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg tök jól néz ki. Egyébként hány éves vagy? Serdülőkor?
2019. máj. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Vékony vagy, már nem tudsz hova fogyni, nehéz elhinni, hogy óriási feneked lenne. Én örülnék, ha az enyém izmosabb és nagyobb lenne, ezzel együtt nőiesebb alakom. Nehezen szedek fel izmot és ha egy ideig elhanyagolom az edzést, nagyon meglátszik a fenekemen :(
2019. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért hihetetlen.. vékony vagyok mindenhol de a fenekem aránytalanul nagy képzeljetek el egy pálcikaembert nagy seggel xd
2019. máj. 13. 14:44
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet, hogy csak annyira vékonyak a combjaid, hogy mellettük egy normális fenék nagynak tűnik?
2019. máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Tudod nekem is óriási a fenekem
2023. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
:Phdjfjrsknchekdnbebxkfheogjdhcuvtzsjskebhhndkfkeiffzeueiorigit
2023. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!