Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges egyszerre fogyni...

Lehetséges egyszerre fogyni és izmosodni?

Figyelt kérdés

Fiatal férfi vagyok, 190cm körül, de 90 kiló felett. Szeretném leadni a súlyfeleslegem, de ugyanakkor izmot is szeretnék erősíteni.

Régebben kondiztam is, egyebet is sportoltam, de mostanában elhanyagoltam. Lehetőleg szeretném egyszerre végezni a kondizást is és mellé futni járni + esetleg egyéb mozgást, és a táplálkozási szokásaimon is szeretnék javítani. Követhető a 2 cél párhuzamosan? Lehetséges ez biológiailag?



2019. máj. 4. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Kezdokent lehetseges.


Ha etrend rendben van es sulyzos edzes is akkor menni fog, osszetett gyakorlatokra kell fokuszalni elsodlegesen mint pl tolodzkodas, huzodzkodas, guggolas, kitores stb.


bicepsz, tricepsz es egy izuletes gyakorlatok masodlagosak, kiegeszitok

2019. máj. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd ki a lábnapot. Mert ott nagyon gyorsan lehet izmosodni, és az sok kg-ot jelent.
2019. máj. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

kezdő vagy, lehetséges

tarts egy enyhe kalória deficitet (kb 500 kcal), aludj rendesen (~8óra/nap) és egyél sok fehérjét (1.8-2g*ttkg)

és a lábat NE hagyd ki

2019. máj. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

(vicceltem, de lehet valaki komolyan vette)

+ igyál vizet és ne cukros lötyiket. 24-27 testsúly kilógrammonként egy liter víz segít erősödni és fogyni is.

2019. máj. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

jólvanna...

Annyi ember hagyja ki a lábnapokat, hogy már nem tudom nem komolyan venni

2019. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt egyértelmű, hogy vicc. Legközelebb belerakom <sarcasm></sarcasm> tag-be :)
2019. máj. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!