Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a tökéletes...

Szerintetek mi a tökéletes reggeli?

Figyelt kérdés

Akàr diétázónak, akár "normàl" embernek?

Van aki a zabkàsára esküszik, más egy jó turmixra, megint màs egy teljes angol reggelire, merthogy reggel kell a legtöbbet enni. De olyat is hallottam aki 2 tojást és mémi gyümölcsöt eszik minden reggel.


2019. máj. 6. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha sós kedvem van,akkor bacon-ös tojásrántotta,sok zöldség mellé valami friss,ropogós zsemlével narancslével és utána valami tejtermék ( tejszelet, rudi).

Ha édesre vágyom,akkor áfonyás leveles péksüti tejjel vagy kakaóval. Gondolom levehető,hogy nem fogyózom. :'D

2019. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Amit éppen megkíván az ember
2019. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

diétázóknak a levegő

nekem meg bolognai spagetti colával

2019. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én diétàzom. A 2 kedvenc reggelim

1. 3 tojàsos ràntotta zöldfűszerekkel fokhagymaborssal vagy chillivel és hozzà 2 virsli vagy 5-6 szelet csirkemellsonka

2. Verzió: szintén 2 virslihez vagy sonkàhoz 2 paradicsom felkarikàzva, ezekre pedig mikróban ràolvasztok sajtot. Imàdom:)

2019. máj. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én "reggelim" (inkább tízórai vagy tizenegyórai, reggel nem vagyok éhes) néha gyümölcsturmix (áfonya, málna, szamóca, egyéb bogyósok kókusztejjel, édesítésnek vagy méz vagy banán, de lehet eritrit is), hozzá egy marék mandula vagy más olajos mag.

Ha a sósat kívánom, szalámi, sajt (jó fajták), vagy előző napi főtt tojásból tojáskrém, hozzá nyers zöldségek (retek, paradicsom, paprika, uborka, zöldhagyma).

2019. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

számomra a tökéletes reggeli néhány croassian, bacon, virsli, ketchap, túrós krém, nutella, egy kis uborka, paprika, esetleg lekvár. plusz 1hosszúkávé+ frissen csavart narancslé

Na de ezt mindennap megenném, valószínűleg gurulnék már.

Így amit eszek normál esetben, az nekem jó. Azaz 3tojásos rántotta hagymával, sonkával vagy kolbásszal, valami zöldség és egy kávé plusz víz.:D

2019. máj. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!