Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 7 hónap alatt lefogyhatok...

7 hónap alatt lefogyhatok egészségesen 20-21 kilót, úgy hogy ne lógjon a bőröm?

Figyelt kérdés

3 hónapja szültem és elég sokat felszedtem a terhesség alatt jelenleg 87 kiló vagyok. Nem szeretnék gyors ütemben fogyni a bőröm miatt ("mindenki" szempillantás alatt akar fogyni, de nyilván annak ára van, szóval én a lassú víz partot most változatot szeretném választani)tehát úgy gondoltam, hogy talán 3 kiló/hónap még nem olyan nagy súlyvesztés a bőrnek, de lehet tévedek.

Valaki tudna nekem segíteni ebben, hogy lehetséges-e ez a fogyás ennyi idő alatt és milyen módszert válasszak (sajnos ha elkezdem eddig fogyózni nagyon koplaltam, most ezt nem szeretném)egyfajta életmódváltásba szeretnék ezzel belekezdeni.

Válaszokat előre is köszönöm!:)



2019. máj. 7. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is 3 hónapja szültem és 91 kiloval jöttem haza a kórházból.

Március vége óta diétázok, és most 83 kg vagyok.

Még én is 20-at akarok fogyni.

Szerintem 7 hónap alatt simán lehetséges.

Én a következőt követem:

napi kb 1500-1600 kcal étrend 4 étkezésre elosztva, szénhidrát max 160 gramm, fehérje zsír gazdagabban

Nekem császármetszésem volt és eléggé fáj még a hasam és a hegem környéke, sportolni nehezen tudok, de napi 10.000 lépést teszek meg , lépésszámláló appon nézem, és most kezdek valami tornát is keresgélni


Szerintem ez jó opció, régen én is koplaltam, de már nem akarok.

2019. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem bőven le lehet így fogyni, lépj be a Bakker, lefogyok csopiba fbn, csoda alakulások vannak, csak hát drágák a csomagok.
2019. máj. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egészségesen, ha ennyi az össz felesleged, nem biztos. Nagyon egyéni hogy ki milyen gyorsan fogy ( persze koplalàs nélkül).

150 kgból simàn, akàr többet is lehet példàul.

Minél kevesebb a felesleg, annàl lassabb a fogyàs.

2019. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!