Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen tápanyag arányokkal...

Ilyen tápanyag arányokkal lehetséges lefogyni 65kg-ra vagy ehhez már mindenképp kell kalóriacsökkentés is a vége felé?

Figyelt kérdés

Életkor: 33

Nem: Nő

Magasság 175 cm

Fehérje: 120 gramm

Szénhidrát: 95 gramm

Zsír: 127 gramm

Kalória: 2003

Jelenlegi állapot: Harmadfokú elhízás

Heti 3x1 óra mozgás mellett. (egyébként ülőmunkát végzek)

Mozgás alatt tornagyakorlatokat, szobabiciklit, hasizom erősítést, lépcsőzőgép használatot, leg magic-et, súlyzózást, és görkorcsolyát értek, utóbbit(időjárástól függően)



2019. máj. 8. 02:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy?
2019. máj. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vege fele kelleni fog a kaloriacsokkentes. Nehez elkepzelni, hogy 65-70-75 kg-os no 2000 kaloriaval fogyjon, esetleg, ha nagyon-nagyon sokat sportol. En most 74 kg vagyok, 83-rol indultam. Kaloriaszuksegletem sujtartashoz 1850 kaloria. 1400-at eszek naponta, hogy fogyjak.Mellette sporttal 600-1000 kaloriat egetek el hetente.Igy hetente kijon a -3800 kcal,vagyis kb. 0,5 kg fogyas
2019. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2. Sok infó terjed arról, hogy a fogyás a tápanyagok arányaitól függ inkább, nem az össz kalóriától. Ezért tettem fel a kérdést. Elvileg ha a szénhidrát kellően alacsony, akár több kalóriával is el lehet érni kisebb testsúlyt. Tekintve, hogy egy átlagos 175 centis nő valami 230 valahány gramm szénhidrátot eszik, (ezt írta nekem a tápanyag kalkulátor) 65 kilós testsúly megtartásához, még mozgás nélkül is), én ennél sokkal kevesebbet, és 95 fölé nem is szeretnék menni már, mert így jól érzem magam, viszont zsír meg kell ehhez a diétához, az meg ugye több kalória. De ha nincs mellé sok ch, akkor nem raktározódik. Persze nyilván majd meglátom ha odaértem...csak az még elég sok idő, és kíváncsi voltam:)


1.Mivel harmadfokú, vagyis legsúlyosabb elhízásról van szó, nem 20 kg a felesleg, hanem több mint 60. Kilóra pontos adat miért szükséges a kérdés szempontjából?

2019. máj. 8. 13:02
 4/6 A kérdező kommentje:
2. Amúgy te milyen magas vagy, hogy ilyen kevés kalóriát eszel?
2019. máj. 8. 13:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyilvan, ha kozelebb ersz az alomsulyhoz fogod erezni, hogy kell e valtoztatni az eddigi taplalkozasi szokasaidom. Mindenkeppen buszke lehetsz magadra, hogy belevagtal az eletmodvaltasba. Kitartast kivanok neked.


170 cm magas vagyok es 2-es voltam

2019. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2019. máj. 8. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!