Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki kövér, az miből marad ki...

Aki kövér, az miből marad ki élete során?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ami egy vékonynak vagy átlagos testalkatúnak könnyen megy, de a kövér kimarad belőle.
2019. máj. 11. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
A normális méretű gatyákból
2019. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
A cipő bekötéséből, egy jó tollasozásból, gyerekeivel való játékból, bűntudat nélküli evésből, a fájdalommentes életből, a könnyű öltözködésből és a jó egészségéből idős korára.
2019. máj. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Egészség elvesztése, önbecsülés hiànya, öngyűlölet, bűntudat. Romlik nehezedik, fàjdalmakkal jàr a mozgàs.

öltözködés ( nem divatra gondolok) hanem alap hogy nehéz nagy méretben főleg gatyàt venni és dràgàbb is. Sokkal. Szarul érzed magad a bőrödben, céltàbla leszel akinek beszólnak, kiröhögnek, akit lenéznek, kiközösítenek, kibeszélnek, ha strandra merèszkedsz plàne. Van akinek gondot okoz a tàrskeresésben is.

2019. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Azért kövér és kövér között is van különbség. Egy 200 vagy annál is több kg-os kb ugyanolyan minőségű életet tud csak élni, mint egy rokkant, folyamatos segítségre szorul, lehet, hogy járni sem tud segédeszköz nélkül.

Viszont az nem igaz, hogy túlsúlyosan megáll az élet. A legtöbb dolog attól függ, hogy valaki tudja-e “viselni” a kövérségét, mind olyan értelemben, hogy pl. 80 kg-osan nem vesz haspólót, két számmal kisebb gatyát, amiből kifolyik stb és olyanban is, hogy tisztában van azzal, hogy kövér, de ezt nem tragédiaként fogja fel, nem sajnáltatja magát, hanem elfogadja és abból hozza ki a maximumot, amije van.

2019. máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Az Instagramos mű fotókból.
2019. máj. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%

Én élvezem hogy nyáron rövid nadrágban nincs narancsbőröm, nem ring a tomporomon a háj abroncsként, nem izzadok mint egy víziló. Nem esztétikus és nem egészséges. Zsírt növeszteni nem nagy kunszt, megtartani a szép alakot évtizedekig, na az becsülendő!

N32 167cm/54 kg

2019. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Nekem egy konkrét dolog van, amiből a súlyom miatt maradtam ki, és nagyon sajnálom. A Csodák Palotájában (tudományos interaktív múzeum Budapesten, azóta már több ilyen is van az országban) csináltak egy játékot, holdon járás vagy ilyesmi volt a neve. Az volt a lényege, hogy bekötötték az embert egy beülőbe, ami egy rugós csigához volt rögzítve, és tartotta az illető súlyának nagy részét. Ugrálni lehetett benne, és a lábadon annyi súly volt csak, mintha a Holdon lennél, mert a többit a kötél tartotta.


Először 30 kg volt a súlyhatár, akkor kb. 50 kg voltam (nagyobb gyerekként). Pár év múlva visszamentem, addigra az eszköz népszerűsége miatt fejlesztettek és már 60 kg-ig volt használható - addigra én 69 kg voltam :-( Amúgy 60-65 körül lenne az ideális súlyom. Most elkezdtem fogyni, ha sikerül 60 kiló alá kicsivel, akkor utánanézek, megvan-e még nekik ez a játék.

2019. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!