Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Aki kövér, az miből marad ki élete során?

Úgy értem, ami egy vékonynak vagy átlagos testalkatúnak könnyen megy, de a kövér kimarad belőle.

máj. 11. 15:10  Privát üzenet  

A válaszok
A normális méretű gatyákból

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 11. 15:12 Privát üzenet
A cipő bekötéséből, egy jó tollasozásból, gyerekeivel való játékból, bűntudat nélküli evésből, a fájdalommentes életből, a könnyű öltözködésből és a jó egészségéből idős korára.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont máj. 11. 15:29 Privát üzenet

Egészség elvesztése, önbecsülés hiànya, öngyűlölet, bűntudat. Romlik nehezedik, fàjdalmakkal jàr a mozgàs.

öltözködés ( nem divatra gondolok) hanem alap hogy nehéz nagy méretben főleg gatyàt venni és dràgàbb is. Sokkal. Szarul érzed magad a bőrödben, céltàbla leszel akinek beszólnak, kiröhögnek, akit lenéznek, kiközösítenek, kibeszélnek, ha strandra merèszkedsz plàne. Van akinek gondot okoz a tàrskeresésben is.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont máj. 11. 15:58 Privát üzenet

Azért kövér és kövér között is van különbség. Egy 200 vagy annál is több kg-os kb ugyanolyan minőségű életet tud csak élni, mint egy rokkant, folyamatos segítségre szorul, lehet, hogy járni sem tud segédeszköz nélkül.

Viszont az nem igaz, hogy túlsúlyosan megáll az élet. A legtöbb dolog attól függ, hogy valaki tudja-e “viselni” a kövérségét, mind olyan értelemben, hogy pl. 80 kg-osan nem vesz haspólót, két számmal kisebb gatyát, amiből kifolyik stb és olyanban is, hogy tisztában van azzal, hogy kövér, de ezt nem tragédiaként fogja fel, nem sajnáltatja magát, hanem elfogadja és abból hozza ki a maximumot, amije van.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont máj. 11. 16:46 Privát üzenet
Az Instagramos mű fotókból.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont máj. 11. 17:42 Privát üzenet

Én élvezem hogy nyáron rövid nadrágban nincs narancsbőröm, nem ring a tomporomon a háj abroncsként, nem izzadok mint egy víziló. Nem esztétikus és nem egészséges. Zsírt növeszteni nem nagy kunszt, megtartani a szép alakot évtizedekig, na az becsülendő!

N32 167cm/54 kg

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont máj. 11. 21:56 Privát üzenet

Nekem egy konkrét dolog van, amiből a súlyom miatt maradtam ki, és nagyon sajnálom. A Csodák Palotájában (tudományos interaktív múzeum Budapesten, azóta már több ilyen is van az országban) csináltak egy játékot, holdon járás vagy ilyesmi volt a neve. Az volt a lényege, hogy bekötötték az embert egy beülőbe, ami egy rugós csigához volt rögzítve, és tartotta az illető súlyának nagy részét. Ugrálni lehetett benne, és a lábadon annyi súly volt csak, mintha a Holdon lennél, mert a többit a kötél tartotta.

Először 30 kg volt a súlyhatár, akkor kb. 50 kg voltam (nagyobb gyerekként). Pár év múlva visszamentem, addigra az eszköz népszerűsége miatt fejlesztettek és már 60 kg-ig volt használható - addigra én 69 kg voltam :-( Amúgy 60-65 körül lenne az ideális súlyom. Most elkezdtem fogyni, ha sikerül 60 kiló alá kicsivel, akkor utánanézek, megvan-e még nekik ez a játék.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont máj. 12. 16:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyennek számít ez az alak? Kövér, vagy rendben van? Mennyire számít, , jó alaknak’’?
Mennyit kéne fogynom és mennyi ideig tartana? 21/F,136 kg,171 cm
Kövér vagyok, le akarok fogyni, mégis félek, miért?
Milyen gyakorlatokkal tudnék lefogyni csípő tájt vagy deréktájt?
15 évesen sok, ha majdnem 70 kg vagyok? Habár több mint 10 éve sportolok, ráadásul küzdősportot, úgyhogy az évek során került rám nem kevés izom. De akkor is, a 69 kg soknak tűnik.
JOJO effektus! Egy diéta során sikerült 15kg-ot fogynom, aztan a dupláját híztam vissza. Meddig fog ez tartani?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!