Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy a fogamzásgátl...

Lehetséges hogy a fogamzásgátló miatt nem fogyok?

Figyelt kérdés

Terhesen folyamatosan fogytam, úgy hogy nem volt se hányinger se semmi egyéb. Kicsit figyeltem hogy mit eszek nem akartam a túlsúlyra még jobban hízni. De ha valamit megkivantam azt megettem. Szülés után 15 kg-val lettem könnyebb mint amivel teherbe estem.

Azóta folyamatosan dietazok mégse megy le egy gramm se. Vagyis a szülés utáni első 6 hétben még ment és azóta semmi. Ami változás van az csak az hogy szedem a gyógyszert. Ez ilyen szinten visszatarthatja? Vagy máshol lehet a hiba?


2019. máj. 12. 13:20
 1/5 lilla64 ***** válasza:
74%
Igen,sőt biztos.
2019. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
76%
Igen a fogamzásgátló tabletta hizlal
2019. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Én tabi mellett is simán tudtam fogyni.
2019. máj. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem maga a tabletta, csak úgy megváltoztatja a hormonháztartásod, hogy nagyobb lesz az étvágyad stb. Ugyanannyinak érzed a kaját, pedig több. Ha összeírod, mit eszel, és kijön, hogy 2500-3000 kcal, akkor nincs min csodálkozni.
2019. máj. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem eszek többet, sőt.
2019. máj. 13. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!