Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen étrendet érdemes...

Milyen étrendet érdemes alkalmazni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a google fogyókúrás étrendek millióit kiadja, de nem szeretnék ilyen marhaságokba bonyolódni hogy "1 hétig csak almát egyél" meg hogy meg van adva hogy melyik nap mit ehetek pl "hétfőn joghurt, kedden csak gyümölcs" stb. Remélem értitek:D


Olyasmi fogyókúrás étrend érdekel, ami megmarad normális keretek között, inkább az egészéges étkezés felé visz, de mégis fogyhatok vele.

(Nyilván emellé jön a testedzés is.)


2019. máj. 12. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más...Ki kell tapasztalni. Van aki a kalóriaszámolgatásra esküszik, nekem az nem vált be. Én magasabb zsír és fehérje tartalmú szénhidrát csökkentett diétát követek, életmódot alakítottam ki belőle, tehát nem fogyókúra. Ma reggel mértem, 10kiló mínusznál tartok, 2,5 hónap alatt. Ha az alapot betartod, olyan étrendet raksz össze magadnak amilyet akarsz, nincs tiltólista, de kerülendő élelmiszerek természetesen igen.
2019. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!