Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Folyton enni akarok. Mit tegyek?

Folyton enni akarok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fogyókúrám végén vagyok de nagyon elgyengültem. Már lassan egy hete össze vissza eszek mindent, egyszerűen mindig éhes vagyok. Nem tudom megállni hogy ne egyek. Nem szeretnék hízni. Tudnátok adni tanácsot hogy hogyan tudnám megtartani a súlyom?

2019. máj. 13. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nem éhezteted magad!


A valódi és egészséges fogyás sosem a kényszerkoplalástól van, hanem a megfelelő ételtársításoktól és bizonyos hízlaló elemek kiiktatásából. Mint pl gyorsan felszívódó szénhidrát.

2019. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ami nekem is bevált, az az, hogy egyél lassan, és kis falatokban. Reggel (ha van rá időd), készíts meleg ételt, ami laktató, de nem tartalmaz annyi zsírt/cukrot. Igyál sok vizet, viszont oszd be, hogy hogy! Reggel keltsd azzal napodat, és minden étkezés előtt igyál meg egy pohárral. Ha eszel, akkor azt mindenképpen asztalnál, még ha nasi, akkor se a kanapén elnyúlva fogyaszd. A másik egy kisebb optikai trükk, hogyha kisebb tányéron tálalod az ételt, többnek fog tűnni.
2019. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Amikor én fogat mosok, akkor utána nem kívánom a kaját. Ha pedig szeretnék valami finomat enni sokáig akkor fagyott gyümölcsöt veszek elő. De ami a legfontosabb, hogy foglald el magad és lehetőleg ne legyél otthon így nem fogsz az evésre gondolni.
2019. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez azért van, mert már így is túl sovány vagy, vagy eleve túl keveset eszel, akkor nem nagyon lehet mit csinálni.


Ha nem ez a gond, hanem tényleg van rajtad felesleg, tényleg normális mennyiséget eszel, akkor lehet trükközni ilyenekkel, mint a fogmosás. Nekem éppen a mozgás segít: bár azt gondolná az ember, hogy attól éhesebb lesz, nálam ez éppen fordítva működik. Nem feltétlen kell hozzá kifejezett sport, a kertészkedés, mozgásos házimunka mint pl. ablaktisztítás, porszívózás is megteszi.

2019. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!