Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Fogyókúrázók, hány gramm szénhidrátot fogyasztotok egy nap? Hány kalóriát? Mennyi a mostani súlyotok és mennyit szeretnétek fogyni?

máj. 14. 09:09  Privát üzenet  

A válaszok
Most már nem emlékszem pontosan,de van itt az interneten egy táblázat,hogy mennyi kalóriát fogyaszthatsz attúl függően,hogy mennyit szeretnél fogyni.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont máj. 14. 10:55 Privát üzenet

Már nem számolom.

Az év elején kb. 1200 kalra és 50g ch-ra lőttem be, fogytam 74-ről 66-ra. Most súlyt tartok. Még min. 4-5 kg-t akarok majd fogyni a közeljövőben.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont máj. 14. 11:30 Privát üzenet
Kb 150-160g

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont máj. 14. 12:46 Privát üzenet
Szóval kb 150-160g ch-t, kcalt eddig nem számoltam, így lement 10 kg, még hátravan kb 7-8 kg, de ahhoz már kell kcalt is számolni. És természetesen heti 5x 40 perc kardióval mindez.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont máj. 14. 12:49 Privát üzenet
Amikor fogytam kb. 15 kilót, max. 100 g ch-t ettem (főleg zöldség, gyümölcs) és nem számoltam a kalóriákat. Azóta max. 120 g szénhidráttal tartom a súlyom (nem sokat változtattam az étrendemen), kb. 1400-1600 kcal-t eszem. 53 kg a jelenlegi súlyom.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont máj. 14. 13:23 Privát üzenet

Szia.

120g fehérje, 80-85g szénhidràt àtlagosan de a keretem max imuma 95g, és 125-135 gramm zsír. 170 kg- ról indultam 2,5 hónapja, 10 kg mínusznàl jàrok. Még 95 kg- t szeretnék fogyni. 175 cm magas vagyok, 65 kg a cél.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont máj. 14. 13:40 Privát üzenet

Max 150 gramm ch, inkább 130.

1500 kcal.

91ről indultam 2 hónapja, ma 82 voltam, 64 szeretnék lenni. 160 cm.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont máj. 14. 13:41 Privát üzenet
Ja és lemaradt, kalóriàkkal nem foglalkozom, talàn az utolsó kilóknàl majd, ha szükség lesz rà. 6. voltam.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont máj. 14. 13:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hány gramm szenhidrátot illetve fehérjét kell bevigyek/nap ha fogyni szeretnék mindenáron?
Hány gramm szénhidrátot lehet fogyasztani ha fogyni akarok?
Elég aránytalannak érzem a testem. A derekam nagyon vékony, a hasamon sincs egy gramm zsír sem, de a combom szörnyen vastag. Hogyan tudnék csak onnan fogyni? 17/L
Olvastam a vérdiétáról, miszerint ha hamar fogyni akarsz, savtalaníts. Na most, egy kis szelet hús 5 gramm húgysavat termel, amit 6-8 liter vízzel lehet kimosni a szervezetből. Mit kell tenni?
160 gramm Ch diétával lehet fogyni?
Ha naponta max.100 gramm szénhidrátot és 1400 kalóriát eszek azzal lehet fogyni? (Jelentős túlsúlyról)

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!