Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Valaki fogyasztja az ACTIVÉ FIBERSHAKE-EKET? Most találtam rá, és kíváncsi lennék, hogy ha a reggeli helyett ezt iszom, akkor segíthet e a fogyásba.

Jobb e egy ilyen shake mondjuk 1paprika, fél uborka és 2-3tojásos,hagymás,sonkás/kolbászos rántotta helyett. Mert ha rántottát eszek, elég hamar megéhezek, de állítólag ez a shake eltelít.

[link]

köszi a segítséget

Keress kérdéseket hasonló témákban: activefibershake, fogyás, fehérje, reggeli, szénhidrát, diéta, dagivagyok

máj. 15. 08:35  Privát üzenet  

A válasz
Hétfő óta fogyasztom, és csak ajánlani tudom! Nagyon finom és igen, tényleg eltelít, legalább 3-4 órára.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 15. 11:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

melyik ízűt vetted/kostoltad?:)

# 2/2Időpont máj. 15. 14:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek ez az étrend jó egy diétához? Reggeli: Zabkása Tízórai: 1 Banán Ebéd: Ami épp van (valami egészséges cucc).168 cm vagyok és 67 kg,10 kg-t szeretnék fogyni kb 2-3 hónap alatt.
Szerintetek mi a tökéletes reggeli?
Írnátok fogyókúrás reggeli ital porokat?
Ez jó reggelinek?
Fogyókúrába belefér az, ha minden nap reggeli után megeszek 2 vagy 3 teáskanál tiszta csokikrémet?
Elég egy napra ennyit étel hogy fogyjak? Emellett szobabiciklizek Reggeli zabkasa Tízórai egy banán Ebéd egy alma egy banán egy paradicsom egy sonka egy kis sajt Uzsonna egy fél...

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!