Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki fogyasztja az ACTIVÉ...

Valaki fogyasztja az ACTIVÉ FIBERSHAKE-EKET? Most találtam rá, és kíváncsi lennék, hogy ha a reggeli helyett ezt iszom, akkor segíthet e a fogyásba.

Figyelt kérdés

Jobb e egy ilyen shake mondjuk 1paprika, fél uborka és 2-3tojásos,hagymás,sonkás/kolbászos rántotta helyett. Mert ha rántottát eszek, elég hamar megéhezek, de állítólag ez a shake eltelít.

[link]

köszi a segítséget



#diéta #fogyás #fehérje #szénhidrát #reggeli #activefibershake #dagivagyok
2019. máj. 15. 08:35
1 2
 1/19 anonim válasza:
81%
Hétfő óta fogyasztom, és csak ajánlani tudom! Nagyon finom és igen, tényleg eltelít, legalább 3-4 órára.
2019. máj. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
melyik ízűt vetted/kostoltad?:)
2019. máj. 15. 14:06
 3/19 anonim válasza:
55%
Szerintem is nagyon finom és délig, 1-ig simán kihúzom vele. Ráadásul végre egy cég aki természetes édesítőket használ. Szerintem a csokis és a caramel frappés nagyon nagyon finom, nekem az almáspités nem ízlett.
2019. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem ér meg annyit, amennyibe kerül. Én a csokisat és a caramel frappét kóstoltam. A csokis még tejjel is borzasztó, a frappét meg lehet inni, de a finom kategóriától nagyon messze van. Eltelíteni eltelít, de mivel színig van mesterséges édesítőkkel, ha délután ittam, akkor szédültem utána. És pont annyi a kalória egy adagban, mint egy adag dr. Oetker forró csokiban (durván 200 kcal), ami még ráadásul finom és olcsó is. Úgyhogy fogyózáshoz én inkább a t. diéta porokat innám, azok még finomak is.
2019. szept. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
91%
Szia! Én a sok pozitív véleményen felbuzdulva rendeltem 28 darabot és mindegyik borzalmas :/ az egész habbà vàlik és tele van édesítővel! Próbàlkozom inni/enni őket, hogy ne menjen kàrba a pénz, de egyszerűen hányingerem lesz tőle, úgyhogy általában a kukában végzi. :( pedig nagyon bíztam benne és sehol egy darab negatív vélemény nem láttam se Facebookon,se Instagramon... vagy szűrik őket vagy velem van a hiba :D
2019. okt. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
59%
Nekem nagyon ízlik és órákig nem vagyok tőle éhes, rádásul az emésztésemmel is csodákat műveltek a rostok. Szóval nekem nagyon bejött. Hol láttad, hogy mesterséges édesítőt használnak? Én pont azért próbáltam ki először a Fiber shaket, mert streviat és eritritet használnak, nem a szokásos bélbaci gyilkos szukralózt és társait.
2019. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

hello Mindenki!


Időközben én is, mint az utolsó előtti hozzászóló, kommenteken felbuzdúlva rendeltem 14darabos kiszerelést. Caramell-frappét és még csokis banánosat. Vízzel iszonyat, hideg tejjel egy fokkal jobb. Az tény és való, hogy az utifűmaghéj miatt az emésztésem jó lett, de ennél több jót nem tudok írni.

Leírtam őszinte véleményemet a weboldalon, és ki se akarták engedni a kommentet, majd írtam az insta oldalukra, hogy miért nem teszik ki a kommentem. Majd egy segítőkész kolléga válaszolt, hogy "jaaa, mostanába sok a negatív kamu komment, azt hitték, az enyém is az..." aha, biztosan. Szóval bármennyire is trendi a design, meg nyomatják orrbaszájba a marketinget, nem éri meg. Inkább veszek a DM-ben utifűmagot, aztán eliszogatom vízzel.

2019. nov. 4. 10:49
 8/19 activefibershake válasza:
29%

Sajnáljuk, hogy nem ízlett a FiberShake. :( Természetesen, ha csak útifű maghéjra van szükséged, akkor mi is azt javasoljuk, hogy önmagában vásárold a többi összetevő nélkül amit a FiberShake tartalmaz.


Az értékelések átengedésénél egyetlen dolgot szűrünk. Az értékelésnek olyan email címről kell érkeznie amiről korábban már volt vásárlás. Elnézést kérünk, ha ez esetleg nem volt egyértelmű a webshopon.


Üdv

activé💜

2019. nov. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Almáspite és a karamell frappá ízek sajnos borzasztóak, nagy nehezen tudtam csak leküzdeni őket. A csoki és vanilia szerintem finom, de reggelire valahogy hiányérzetem volt valami szilárd kaja iránt.
2019. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
De miért van benne cukor?
2019. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!