Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétazok! Eszt ettem ma...

Diétazok! Eszt ettem ma szerintetek ez jo dieta?

Figyelt kérdés
Reggeli fel 10 kor ettem fél szelet barna kenyer 1 szelet csirkemellsonka Ebéd fél 4 kor tojásrántotta barna kenyerrel (azert ilyen keson mert ekkor ertem haza) 5 orakor ettem zabkását Es ennyi este mar nem eszek semmit Tegnap pedig reggeli fel szelet barna kenyer csirkemell sonkával ebéd csirkemell zöldséggel vacsi tojasrantotta kenyer nelkul Mindent kokuszolajjal csinalok! Vizet iszok Semmi edesseg cukor liszt krumpli teszta
2019. máj. 15. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyit ittál? És mióta csinálod ezt? Mennyire érzed éhesnek magadat? És egyáltalán hány kilóról akarsz lefogyni milyen magasan, hány évesen?
2019. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
*ezt*
2019. máj. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég kevésnek tűnik

Nem tudom hogy neked mekkora adag a fél szelet meg a zabkása, de kb 1000 kalóriánál nem lehetett több

2019. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lilla64 ***** válasza:
0%
Diétának elég jó ha fogyni akarsz.Kitartást!
2019. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem rossz, csak valószínűleg tényleg kevés (bár nem minden étel mennyiségét tudjuk). És nem muszáj csirkemellet enni csirkemellel, próbálj egy kis változatosságot belevinni.
2019. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

Az első nap amit leírtál, minden étkezésedben ott a kenyér plusz zabkása. Sok ez a szénhidrát.

A második már jobb, de még így is, én őszintén szólva 1 hét alatt megunnám ha csak ilyen séma szerint ennék. Nem tűnik változatosnak, és hosszútávon eleged lesz a csirkemellből, meg a csak zöldségkörettől. Hol a többi hús? Sajtok? Olajos magvak? Néha hüvelyesek? Krumplit tésztát se kell elhagyni, csak mondjuk ritkán edd, tésztából meg a durum tészta teljesen jó, de persze kis mennyiség-több hús. Múlthéten én pl fincsi spagettit csináltam:)

2019. máj. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat😊
2019. máj. 16. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!