Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Diétazok! Eszt ettem ma szerintetek ez jo dieta?

Reggeli fel 10 kor ettem fél szelet barna kenyer 1 szelet csirkemellsonka Ebéd fél 4 kor tojásrántotta barna kenyerrel (azert ilyen keson mert ekkor ertem haza) 5 orakor ettem zabkását Es ennyi este mar nem eszek semmit Tegnap pedig reggeli fel szelet barna kenyer csirkemell sonkával ebéd csirkemell zöldséggel vacsi tojasrantotta kenyer nelkul Mindent kokuszolajjal csinalok! Vizet iszok Semmi edesseg cukor liszt krumpli teszta

máj. 15. 17:31  Privát üzenet  

A válaszok
Mennyit ittál? És mióta csinálod ezt? Mennyire érzed éhesnek magadat? És egyáltalán hány kilóról akarsz lefogyni milyen magasan, hány évesen?

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 15. 17:46 Privát üzenet
*ezt*

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont máj. 15. 18:01 Privát üzenet

Elég kevésnek tűnik

Nem tudom hogy neked mekkora adag a fél szelet meg a zabkása, de kb 1000 kalóriánál nem lehetett több

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont máj. 15. 20:09 Privát üzenet
Diétának elég jó ha fogyni akarsz.Kitartást!

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont máj. 15. 20:19 Privát üzenet
Nem rossz, csak valószínűleg tényleg kevés (bár nem minden étel mennyiségét tudjuk). És nem muszáj csirkemellet enni csirkemellel, próbálj egy kis változatosságot belevinni.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont máj. 15. 20:39 Privát üzenet

Az első nap amit leírtál, minden étkezésedben ott a kenyér plusz zabkása. Sok ez a szénhidrát.

A második már jobb, de még így is, én őszintén szólva 1 hét alatt megunnám ha csak ilyen séma szerint ennék. Nem tűnik változatosnak, és hosszútávon eleged lesz a csirkemellből, meg a csak zöldségkörettől. Hol a többi hús? Sajtok? Olajos magvak? Néha hüvelyesek? Krumplit tésztát se kell elhagyni, csak mondjuk ritkán edd, tésztából meg a durum tészta teljesen jó, de persze kis mennyiség-több hús. Múlthéten én pl fincsi spagettit csináltam:)

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont máj. 16. 01:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat😊

# 7/7Időpont máj. 16. 20:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy hete diétázok, szeretnék tanácsot kérni hogyan mozogjak mellé, mivel javíthatok a diétán? (ez ilyen sajátosan kitalált diéta, azt hagytam el amiből sokat ettem eddig)
Szülinapomra meghivott a család vacsorázni étterembe. Diétázok már 1 hónapja és lement kb 5 kg. viszont rég nem ettem ennyit mint most. Halászlevet és másodiknak grillezett...
Diétázok már egy ideje de most kel valami kaja . :/ ha mondjuk eszek csokoládét de utána rögtön kihányom a testem felvesz valamit belőle? Ugye az olyan mint ha nem is ettem volna?
Lassan elérem az álom súlyom, de ma elég sokat ettem, holnaptól újra diétázok. Nagy gond h ma többet ettem? :SSS
173 cm vagyok és felhíztam 75 kb.1 hónap alatt 69-ről. Most tornázok és 2 nap alatt fogytam 2 kg-t, pedig csak 40-40 percet tornáztam és ugyanúgy ettem, nem diétázok.2 nap alatt...
Sokat ettem ma ha diétázok?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!