Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csalónapot tarotttam, nagy hiba?

Csalónapot tarotttam, nagy hiba?

Figyelt kérdés
ma délelőtt még tartottam a dietat úgy nagyjából, viszont délutánra már folyamatos éhség gyötört, így elég sokat ettem, ráadásul nem a legjobb, legegeszsegesebb ételekből. ma kb 3-4000kclt ehettem. ez latszodni fog vagy edzessel es a dieta folytatasaval " nem szamit"?
2019. máj. 15. 19:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
ha folyamatos éhség gyötört rossz a diétád vagy eleve sovány vagy, bocs de valamit rosszul csinálsz ez tuti.
2019. máj. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
neem, eddig nem volt igy, szerintem a most csak azert voltam ilyen "kivanos" mert epp ugy van a ciklusom.
2019. máj. 15. 19:31
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Az egész "diéta" amin az éhezés és sóvárgás alapul nagy hiba. Amint abbahagyod és elkezded megint az evést, újra hízni fogsz. Most jól kiéhezteted magad valami kampányszerű diétával míg valami kis fogyást elérsz, azt elkönyveled sikernek, majd utána folytatod tovább a régi életmódot. Vagy pedig egyre több csalónap fog becsúszni míg nem rájössz, hogy a diéta hatástalan volt. Értelme úgy tényleg nincs, hogy pár napi szigorú evés után visszafalod ami lement.
2019. máj. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
hát nyilván nem láttok bele a dolgok mögé, nem eheztetem magam, de koszonom a feltetelezest. valamint nem ismersz csak ket sor alapjan iteled meg hogy en igy meg ugy fogok viselkedni. lehet magadbol indulsz ki, de nem mindenki olyan mint te.
2019. máj. 15. 19:53
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
Az a 2 darab sorodból már kiderült, hogy ha te folyamatosan délutánra ki vagy éhezve, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz. És annak rövidtávon lehet fogyás az eredménye, de a koplalásnak hosszú távon hízás lesz, ahogy újra elkezdesz enni. Ehhez pedig nem kell személyeskedni sem, mert mindenkivel ez történik.
2019. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

miért mi alapján itéljünk meg? nem tudunk rólad smmit ember csak az írásod alapján tudunk.

írd le hány cm vagy hány kg , mennyit eszel, van a pasjzsmirigyproblémát stb többert mondhatunk masjd.

2019. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

okeoke, bocsanat tenyleg, de szerintem mar az itelezés is felesleges, pontaz ismerettseg hianyaban

szoval. 173cm, 57kg vagyok.

2019. máj. 15. 20:07
 8/19 A kérdező kommentje:
egészségesen eszem, igazából mindent, ami belefer az egészséges kategóriába.
2019. máj. 15. 20:08
 9/19 lilla64 ***** válasza:
Egy nap ha csalsz még nem gond.De vigyázz,hogy ne ismétlődjön sűrűn,mert akkor nem fogsz tudni lefogyni.
2019. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
tudtam úgy tudtam
2019. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!