Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Csalónapot tarotttam, nagy hiba?

ma délelőtt még tartottam a dietat úgy nagyjából, viszont délutánra már folyamatos éhség gyötört, így elég sokat ettem, ráadásul nem a legjobb, legegeszsegesebb ételekből. ma kb 3-4000kclt ehettem. ez latszodni fog vagy edzessel es a dieta folytatasaval " nem szamit"?

máj. 15. 19:21  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
ha folyamatos éhség gyötört rossz a diétád vagy eleve sovány vagy, bocs de valamit rosszul csinálsz ez tuti.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/19Időpont máj. 15. 19:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

neem, eddig nem volt igy, szerintem a most csak azert voltam ilyen "kivanos" mert epp ugy van a ciklusom.

# 2/19Időpont máj. 15. 19:31 Privát üzenet
Az egész "diéta" amin az éhezés és sóvárgás alapul nagy hiba. Amint abbahagyod és elkezded megint az evést, újra hízni fogsz. Most jól kiéhezteted magad valami kampányszerű diétával míg valami kis fogyást elérsz, azt elkönyveled sikernek, majd utána folytatod tovább a régi életmódot. Vagy pedig egyre több csalónap fog becsúszni míg nem rájössz, hogy a diéta hatástalan volt. Értelme úgy tényleg nincs, hogy pár napi szigorú evés után visszafalod ami lement.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/19Időpont máj. 15. 19:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hát nyilván nem láttok bele a dolgok mögé, nem eheztetem magam, de koszonom a feltetelezest. valamint nem ismersz csak ket sor alapjan iteled meg hogy en igy meg ugy fogok viselkedni. lehet magadbol indulsz ki, de nem mindenki olyan mint te.

# 4/19Időpont máj. 15. 19:53 Privát üzenet
Az a 2 darab sorodból már kiderült, hogy ha te folyamatosan délutánra ki vagy éhezve, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz. És annak rövidtávon lehet fogyás az eredménye, de a koplalásnak hosszú távon hízás lesz, ahogy újra elkezdesz enni. Ehhez pedig nem kell személyeskedni sem, mert mindenkivel ez történik.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/19Időpont máj. 15. 19:57 Privát üzenet

miért mi alapján itéljünk meg? nem tudunk rólad smmit ember csak az írásod alapján tudunk.

írd le hány cm vagy hány kg , mennyit eszel, van a pasjzsmirigyproblémát stb többert mondhatunk masjd.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/19Időpont máj. 15. 20:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

okeoke, bocsanat tenyleg, de szerintem mar az itelezés is felesleges, pontaz ismerettseg hianyaban

szoval. 173cm, 57kg vagyok.

# 7/19Időpont máj. 15. 20:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

egészségesen eszem, igazából mindent, ami belefer az egészséges kategóriába.

# 8/19Időpont máj. 15. 20:08 Privát üzenet
Egy nap ha csalsz még nem gond.De vigyázz,hogy ne ismétlődjön sűrűn,mert akkor nem fogsz tudni lefogyni.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/19Időpont máj. 15. 20:22 Privát üzenet
tudtam úgy tudtam

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/19Időpont máj. 15. 20:32 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti éreztétek úgy hogy már születésetektől fogva van hiba veletek?
Elrontott körülmetélés? (részletek a leírásban)
Tegnap megettem egy csomag kéj hajnalka magot hatása nem volt csak hasam fájt egész nap UTÁNA MÁSNAP még fájt hasam mi volt a hiba? Mennyiség vagy mi
Megy a hasam, ez nagy hiba volt?
Nagy hiba, ha hetente egyszer 5-7 db mini fornettit eszek a suliban? 14/L
Ha a reflux akkor kezdődött amikor kifejezetten odafigyeltem a diétára akkor nem is a táplálkozásba van a hiba?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!