Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 78-79kg vagyok, a magam 170cm...

78-79kg vagyok, a magam 170cm magasságal számomra ez sok, látszik is rajtam, szeretnék tanácsokat, véleményeket kérni, miként és milyen diétába lenne érdemes kezdeni?!

Figyelt kérdés
2019. máj. 17. 15:11
 1/7 lilla64 ***** válasza:
0%
Sokféle diéta létezik.Én fokozatosan csökkentettem a kalóriabevitelt,minden reggel kocogtam.Naponta 3-szor ettem,mindenből keveset.Kerültem az édességet,esetleg egy kocka kesetű csoki.Este 6 után nem ettem.
2019. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nézd meg az ezzel kapcsolatosan kiírt elég sok kérdést, mert a normális válaszolók egy idő után elfáradnak. Akik nem fáradnak el, azok a szélsőséges nézetek mélyen elkötelezett vakhívői. Le fogják neked írni, hogy miket tilos enned, ha le akarsz fogyni, miket muszáj, és hogy miért ez az egyetlen üdvözítő út, és miért hülye minden orvos és dietetikus. Ha ilyen választ kapsz, azért gondold át a dolgot.
2019. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En is 170 cm magas vagyok. 83 kg-rol indultam, most 74 vagyok. 1400-1500 kaloriat eszem,mellette hetente 5×30 perc konnyu kardio edzes. Kb. 2 honapja csinalom
2019. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Változó kinek mi jön be. Én kevés szénhidrátot, sok zsírt eszem és valamivel több fehérjét is. 2,5 hónap/10kg mínusznál járok.
2019. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy edzek is, heti 3x 1 óra, szobabicikli, hasizom, és súlyzók. (egyenlőre nekem ez elég, később majd több lesz) 4. voltam.
2019. máj. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) én 12 órát melózom minden nap, így csak hétvégén van időm egy kis sportra :)
2019. máj. 17. 19:15
 7/7 anonim válasza:
Szénhidrát csökkentés, mozgás (én a futást ajánlom).
2019. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!