Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Életmód váltás alatt hullik a...

Életmód váltás alatt hullik a hajam? Fogyókúra alatt kell plusz vitamin?

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka?

Sokkal több zöldséget fogyasztok. Fehér liszt nulla. A kalória mennyiség 1400 kcal naponta. Nagyon hullik a hajam.

Milyen vitamin pótlásra van szükség fogyókúra alatt?

Milyen vitaminokat érdemes pótolni?



2019. máj. 18. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Èn 2 fajta vitamint szedek, ezeket meg is tartom, mivel egész életemet diétàzva kell leélnem. Szóval egy A-Z- ig vitaminkomplexet szedek, és külön hajvitamint is+ heti 1x ricinusolajos hajpakolàs. Màr ezek is hatàsosak, sok zöldséget eszem pàrolva és nyersen is!!!!és sok tojàst, az is sokat segít. B6, B12 vitamin, aranyköleskivonat van a hajvitaminomban.
2019. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ORvosnál csináltass vérképet, akkor megtudod
2019. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Naná, hogy hullik a hajad, hiszen a legfontosabb hiányzik a szervezetedből: a gabona!


Legalább szedjél B-komplex vitaminokat + multivitamint amiben vas, cink, magnézium is van!


(Én ismerek olyat, aki a nagy fogyókúrázásban szépen lefogyott és közben meg is kopaszodott, szóval az önsanyargatást is csak mértékkel szabad csinálni.)

2019. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én minimális gabonát eszem, de eszem húst, májat, tojást és olajos magvakat, a zöldségeken, gyümölcsökön kívül. Cronometerben szoktam figyelni a vitamin-, ásványi anyag és nyomelem bevitelemet. Ha úgy látom, hogy szükséges, szedek pluszban magnéziumot. Omega 3-at mindig szedek, D-vitamint akkor, ha sokáig nem tudok napra menni (télen folyamatosan).

www.hazipatika.com/eletmod/egeszseges_szepseg/cikkek/vitaminok_es_asvanyi_anyagok_hajhullas_ellen/20180926125258

2019. máj. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hullott fogyókúra alatt a hajam. Miután elkezdtem szedni multivitamint, pluszba omega3-mat E vitaminnal és D vitamint, megszűnt a hajhullás és tele vagyok baba hajakkal.
2019. máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!