Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik 20 kg-nál többet adtak...

Akik 20 kg-nál többet adtak le! Milyen mértékben változott meg az arcotok? Pozitív vagy negatív változás?

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 09:11
 1/9 lilla64 ***** válasza:
100%
Nekem semmit nem változott,pedig 30-at adtam le.
2019. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív, hogy nincs tokám, szebb a bőröm, nem úgy nézek ki mint egy jóllakott óvodás. Látszik az arccsontom is végre, emberi formája van az arcomnak. Negatív, hogy már nem nézek ki fiatalabbnak a koromnál, és eleinte kicsit petyhüdt volt az arcom, de fél év elteltével már újra feszesnek érzem.
2019. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
34 kiló mínusz, az arcom beesett lett,pedig még igy sem vagyok nádszál, mindenki azt mondja telten szebb volt. Szerintem ez egyénfüggő. Sose volt tokám vagy telt arcom,a súly máshogy oszlott el rajtam.
2019. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat nekem sem változott. Kicsit pufi volt és már nem az, de kb ennyi.
2019. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Így tükörben én sem látom olyan látványosnak, de képeken látszik a különbség rendesen. Sokkal vékonyabb lett arcam.
2019. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
170 centi magas nő vagyok, pár éve 115 kilóról fogytam le 72-re. bár ez még mindig nem a kívánt súlyom, akik ismertek kövérebben is, azok már 78 kiló körül elkezdtek jajveszékelni, hogy úristen, ne fogyj többet, beesett az arcod, túl sok lesz ez stb. pedig nem hirtelen fogytam (másfél-két év összesen), az arcom mégis nagyon sovány lett (nekem pozitív volt a változás, nem volt toka, nem lötyögött sehol semmi, a szemeim újra "nagyok" lettek - vagyis nem nyomta őket össze a rengeteg zsír - de valóban elég sovány lett az előtte szétfolyó arcom), talán túl sovány is. viszont 1 évvel később, amikor még mindig 70 kiló körül voltam (először visszahíztam sajnos 78-79-re), már senki nem mondta, hogy túl sovány lennék, akár arcra, szóval idővel még rendeződtek a dolgok és abszolút pozitív változás lett belőle (akkor 38 éves voltam).
2019. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En több mint 28 kilót fogytam de valahogy minden ugyanolyan maradt

Csak kisebb .

2019. máj. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És mi a helyzet a kitágult bőrrel? Engem az izgat.
2019. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok már cipóképű, ez mindenképpen pozitív.
2019. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!