Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Beindulhat-e így a fogyás?

Beindulhat-e így a fogyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Alapvetően én soha nem voltam egy "sportos alkat", futni sose futottam, mert edzettlenség miatt nem ment ugye, hamar feladtam.. 😏 De mindig is gondoltam rá, hogy kéne. Egy pár hete újra szöget ütött a fejemben a gondolat, hogy elkezdeném... Tegnap el is kezdtem.. Egyenlőre még csak kb. 10 perc futás volt, de persze nem egyben.. Megszakítva kis sétákkal. Arra gondoltam, hogy minden második nap elmennék futni, amelyik nap meg nem, azokon a napokon ezt a videót csinálnám:

[link]

Arra lennék kíváncsi, hogy beindulhat e így a fogyás, ha arra is figyelnek persze, hogy mennyit eszek.. :)

(bocsánat hogy hosszú lett, köszönöm a válaszokat😊)



2019. máj. 21. 15:34
 1/2 lilla64 ***** válasza:
Igen,ha kitartó leszel.
2019. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rob Halford válasza:
Be, de sokkal-sokkal-sokkal egyszerűbb az étrendre alapozni a fogyást, mint lemozogni a pluszt. :) Fél óra kocogás kb 250-300 kalóriát éget el, ami azt jelenti hogy kb 30szor kell elmenned futni, hogy egy kilótól megszabadulj, szóval mondjuk 2 hónapon át kétnaponta. Tök jó ha futsz, de egyszerűbb az étrendet úgy beállítani hogy az adja a kalóriadeficit nagy részét.
2019. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!