Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni az undorító...

Mit tudok tenni az undorító pocakom ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a hekyzet hogy egy viszonylag átlagos alkat mellé, társul egy pocak, ami az alhasamon lóg és kb akkora mint a mellem...(B) borzasztó >< 170cm vagyok és kb 67kg, sajna karácsony óta híztam 5 kilót, 62kg-nál még nem volt alacsonyabb a súlyom, de a pocak mindig ott volt és csak nő... ha hízok akkor pocakra megy, ha fogyok akkor mibdenhonnan fogyok csak pocakról nem. Egyszerűen ruhák alá sem lehet rejteni, mindig látszik, a bikini is csak álom marad nekem, mert úgy nézek ki mint egy pár hónapos kismama.

Nemrég kezdtem el az időszakos böjt nevű diétát, emellett néha sétálok 1 órát vagy többet, a lábam sajna eléggé korlátoz bármilyen sportban. Heti 2x 2 órát íjászaton vagyok, sok gyümölcsöt és zöldséget eszek.


Mit tudok még tenni? Azért nem akarok elfogyni csak hogy eltűnjön a pocak, nagy félelmem hogy máshogy nem fog eltűnni. A másik ami miatt aggódom hogy az amúgy sem nagy melleim is összemennek... segítsetek 😢


19L



2019. máj. 22. 07:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Gyúrj rá a hasadra, végezz felüléseket és hasonló hasizmos feladatokat!
2019. máj. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az idöszakos diéta meg hasonló hülyeségek csak tönkreteszik az egészségedet.

A magasságodhoz kb. 60 kiló lenne a normális.

De ezt ne koplalással akard elérni, hanem sportolj rendszeresen (az íjászat nem igazán mozgás), úgy normál formába fogsz jönni.

A divatdiétáktól csak löttyedt leszel, ez az, ami jelenleg jellemzö rád.

2019. máj. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem koplalok, eszek rendesen, csak egy bizonyos időtartamon belül. Az íjászat eléggé meg tud izzasztani, szóval nem gondolom hogy haszontalan lenne. Az a gond hogy a legtöbb sport kiesik a lábaim miatt. A futás pl elég fájdalmas, guggolni sem tudok sokáig... a súlyom elvileg ideális, viszont attól félek hogy csontra kell fogynom ha meg akarok szabadulni a pocaktól. Kigyúrt nem akarok lenni.


1# úgy tudom és tapasztalom is hogy az ember nem ott fogy ahol dolgoztatja az izmait. Elég izmos lábam és hasam van, mégis zsír lötyög rajta, sajna túl könnyű lenne ha így működne.

2019. máj. 22. 11:02
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

"Az íjászat eléggé meg tud izzasztani, szóval nem gondolom hogy haszontalan lenne. "


De, eléggé haszontalan, mert nem az izzadás számít!

Mellesleg rengeteg olyan mozgás van, amihez nem kell a lábad és az egészt testet átmozgatja.

Emellett a súlyod szerintem magasabb a kelleténél.

2019. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És mi az a rengeteg mozgás? Ha még az íjászat sem számít annak... azt én is tudom hogy sok mindent lehet csinálni, de mik azok?
2019. máj. 22. 12:28
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Intenzív testmozgás. Rengeteg olyan van, amelyikhez nem kell lábmunka :)
2019. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Itt kereshetsz, ami neked tetszik:

[link]

2019. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 lilla64 ***** válasza:
Sajnos nekem is ez a gondom,csak a hasról nem tudok fogyni.Megpróbáltam a hasizomgyakorlatot,de még nagyobb lett,mert az izmok erősödtek.Ez nem mindenkinél van igy,próbáld ki te is.
2019. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a sokadik lány vagy aki nem ért meg, hogy az egészséges, vonzó női alkat része a puhább, domború alhas....
2019. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a gond hogy ez nem egy domborulat, hanem egy hegy... Egy csüngő hájdarab a hasamon, ezen semmi vonzó nincs. De honnan is tudhatnád te ezt látatlanban?
2019. máj. 23. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!