Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Èreztétek úgy, hogy habár...

Èreztétek úgy, hogy habár fogytok, de mintha a testetek nem változna?

Figyelt kérdés

68-70kg között vagyok már vagy 15 éve. Nem fogyokúrázom, max vissza fogom magam, ha érzem, hogy 70 kg vagyok.

ELkezdtem 1,5 hónapja fogyokúrázni(akkor kb 71kg voltam), a cél 65 kg. Húsvétig eljutottam 67,5 kg-ig aztán volt 2 hét szünet, nem szedtem fel plusszt és most 3 hete megint bele kezdtem.

Az elsö részben éreztem mind a ruháimon mind látványra, hogy fogytam. Most viszont csak úgy érzem, hogy tényleg minden nagy rám, de mintha nem fogytam volna. A diétét betartom kb 1000kalóriát eszek meg naponta és mozgok is de csak módjával. A felesleg nagyrésze szinte csak hasamon van.

Holnap megmérem magamat, és szerintem kg-ban fogytam, de a hasam tuti még nagy... Vagy annak tünik.

Volt így ezzel más is?


2019. máj. 22. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

ilyen 1-3Kg súlyingadozásnak nem feltétlenül van köze a fogyáshoz. Ez általában nem is nagyon szokott nagyon látszani, főleg a ruhákon nem.

például ha sikerül meginnod egy üveg ásványvizet úgy, hogy közben nem pisilsz, egyből "híztál " másfél kilót :)

2019. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lilla64 ***** válasza:
Én a derékbőséget mérem,a mérlegen nem igazán lehet kiigazodni.
2019. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tuti, hogy fogytam. Az összes nadrág nagy rám nem is kicsit. Pont talán azért mert minden felesleg szinte a hasamon van...


De most úgy érzem nem vagyok kisebb, pedig a mérleg is kevesebbet fog mutatni. De a tükrömmel valami baj van.

2019. máj. 22. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!