Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jártatok már igy, hogy fogytat...

Jártatok már igy, hogy fogytatok csomót és a végén kiderult, hogy mindez semmi, tovább kell fogyni, az elért elsödleges cél után?

Figyelt kérdés

En fogytam 28 kilót most vagyok 77 es folyton 52-49 kilós nök vesznek körul , tök kövérnek érzem magam , es valóban nagy még a karom , hasam

Azt hittem hogy ha elérem ezt a súlyt , mar szép leszek , de távol vgyok még a bikinitöl

Idénre már nem sikerul elérnem az ahitott formát , pedig azt hittem

167 magas vagyok /42 eves



2019. máj. 22. 20:12
1 2
 1/15 anonim válasza:
11%
Szerintem akkor leszel jó formában, ha úgy érzed magad. Ha 42 évesen kövérnek érzed magad, akkor lehet, hogy a kívánt célt csak idősebb korodra fogod elérni, amikor már mindegy lesz. Amúgy ha meg is szólnának érte, hogy nagyobb darab vagy, akkor sem kéne törődnöd vele. Akkor vagy szép, ha annak érzed magad. De ha még fogyni akarsz, akkor diétázz, és válassz valami kevésbé megterhelő testmozgást(bár nem tudom, hogy hogyan bírod a mozgást a korod ellenére. Valakik ilyenkor már annyira nem bírnak mozogni, hogy már az is megterhelő nekik, hogy a munkába kell elmenniük). Mindenesetre 30 év felett az átlag embernek a párját nem szokta zavarni az, hogy van-e rajta túlsúly. De ha változtatni szeretnél, akkor sok sikert! :)
2019. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy , válaszoló?
2019. máj. 22. 21:17
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
1-es te hol élsz??? A kora ellenére? 42 éves , nem 142. Sajnos MAgyarországon ilyen sík a felfogás még mindig. Svédországban a 9ö éves is-nem túlzás-felveszi a legmenőbb sportcuccot és kimegy legalább sétálni. Otthon meg temetik a 4ö évest és ő maga is vénasszonyként,vénemberként viselkedik.
2019. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha másokhoz hasonlítod magad, sosem leszel elégedett, ennyi a titok.

28 kiló azért nem semmi, inkább büszkének kéne legyél magadra.

2019. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

167 centihez nem igen reális az, hogy 77 kilósan ne érezd magad túlsúlyosnak. Az kb 18-20kg felesleg.


Nekem nincs fogalmam arról hogyan fogok kinézni mire lefogyok, de eleve egy olyan súlyt tűztem ki célul ami a magasságomhoz már normál tartományban van bmi szerint. (mert nem tudok máshoz viszonyítani), mivel sose voltam felesleg nélkül csak 10 éves koromig.

Ha én a 175 centimhez kinéznék egy 80 kilót, persze hogy még túlsúlyos lennék, és nem is csodálkoznék azon, hogy nem úgy nézek ki ahogy szeretnék, mert a 80 kg még elég sok. Szóval 65 kilót tűztem ki és az a cél lebeg a szemeim előtt, nem 15 kilóval több. Mivel nálam a normál testsúly valahol 58 és 75 kiló között van, ezért én a 65 kilót tartom ideálisnak.

Én még csak 11 kilót fogytam , szóval évekre vagyok a végcéltól, de igen, tudom azt, hogy még 20, meg még 40 kiló fogyás után is rohadtul messze leszek attól, hogy jobban nézzek ki, de nem érdekel. A cél ott van előttem, az eszközeim már megvannak, a diétámat betartom és imádom, a mozgás is megvan, már csak idő kérdése.

2019. máj. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló te most hány kiló vagy , mennyiről indultál ?

Mi nagyon egy cipőben járunk , ahogy sejtem és hasonló időben is kezdtünk neki ennek a hosszú menetelésnek. ☺

2019. máj. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
170cm/ 105 kg voltam 5 éve (fiú vagyok), annak idején 80ra akartam fogyni, gondoltam majd tök jól nézek ki, de aztán egészen 66ig le kellett mennem, hogy vékony legyek.
2019. máj. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem 20 kilo felesleg 5 ös , mert 69 kilósan már normális bmi tartományban vagyok tehat tevedsz
2019. máj. 23. 07:02
 9/15 lilla64 ***** válasza:
100%

Az 1-es válaszoló nagy baromságot irt.Mi az,hogy a 42 évesek még munkába is alig tudnak elmenni és nem tudnak sportolni?

Kérdező,ne azt nézd,hogy más milyen.Te legyél elégedett magaddal.A 28 kiló,szép eredmény.

2019. máj. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen lepucoltam magamról a zsírt, mivel akkor nekiálltam kondizni, hogy minél alacsonyabb testzsírról induljak, de köszönöm, hogy látatlanul lemelegeztél, írhatnák megalázó dolgokat a testsúlyoddal kapcsolatban, mivel én jól nézek ki jelenleg, de szerencsédre nálad okosabb vagyok.
2019. máj. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!