Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit és hogyan fogyjak?

Mennyit és hogyan fogyjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem vagyok jártas a témában, ezért szeretnék inkább tapasztaltabbak felé fordulni. Így nyáron szeretnék néhány plusz kilótól megszabadulni, mert hát 15-20 biztos van. 170 cm, 80 kg és 16 éves vagyok, lány.

A nyári étrendemmel úgy vélem, nem lenne baj: Reggeli, tízórai (valami idénygyümölcs), ebéd (leves+második), uzsonna (szintén idénygyümölcs), majd vacsora, ebből a legkevesebb.

Viszont emellett természetesen egy edzéstervre is szükségem lenne. Kültéri mozgásra nem igen lesz lehetőségem (csak biciklizni tudnék), otthoni sport gépek nincsenek.

Tehát ilyen étrend és biciklizés mellé tudnátok gyakorlatokat mondani? Fenék tájon formásodni is szeretnék, főleg hasról és hátról szeretnék fogyni. Illetve biciklizéssel mit érnék el? Esetleg van valami olyan gyakorlat, amivel kb. azt érném el, mint futással? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!



2019. máj. 25. 11:22
 1/5 anonim válasza:

Youtube-on van fent több videó is HIIT gyakorlatokról. Ehhez csak 1 pár kézi súlyzó kell. Ez elég megerőltető és nincs gond, ha nem bírod végig vagy csak kisebb pihikkel tudod végig csinálni. Figyelj közben a testedre, hogy mit és mennyit bír el, fontos, hogy inkább lassabban fejlődj, de ne sérülj meg. Emlékszem, én anno 30+ felesleggel kezdtem el szülés után, 5 perc után kidőltem xD de nem adtam fel, szépen, fokozatosan egyre többet bírtam. Ma már 30 perc sem vészes :)


A lényeg, hogy ne add fel, kitartás és hidd el, büszke leszel magadra :)

2019. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lilla64 ***** válasza:
A kerékpározás nagyon jó.Reggeli kocogásra van lehetőség? Nekem az segitett Fenékformázásra guggológyakorlat.Hasról nehéz fogyni.Nekem a hasizomgyakorlat nem jött be,még nagyobb lett a hasam.
2019. máj. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Nem, sajnos reggel nem tudok futni, esetleg estefelé.

2019. máj. 25. 16:24
 4/5 lilla64 ***** válasza:
Az is jó,estefele.Úgy is volt,hogy én este 9-10 ótakor futottam néhány kört.
2019. máj. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ti mennyit fogytatok és mennyi idő alatt? kort és nemet is légyszi :)
2019. máj. 29. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!