Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mièrt van az, hogy ahogy...

Mièrt van az, hogy ahogy fogyok úgy látom magam egyre kövèrebnek?

Figyelt kérdés

139kilóról indultam jelenleg 114 vagyok ès egyre kövèrebnek èrzem magam, 139kilósan nem èreztem ilyet tök jól elvoltam most meg...

Mèg szeretnèk minimum 24 kilót fogyni, hogy elèrjem a 90 kilót. De kezdem lelkileg egyre rosszabbul èrezni magam amiatt, hogy hiába fogyok egyre csak kövèrebnek látom magam.


2019. máj. 29. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak pszichés, ne aggódj. El fog múlni, csak így tovább.
2019. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Jó kérdés. Én is 15 kg mínusz után soha pocsekabbul nem éreztem magam.
2019. máj. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy úgy érzem, hogy te tükörben nézegeted magad.... Ha így van, ne tedd. Egy varázsszót mondok. KÉPEK. Csinálj magadnak képeket, a lehető legkevesebb ruhában, és hasonlítsd össze. Pl én csak 12 kilót fogytam hatalmas súlyból. Tükörben semmi változást nem látok, de nem arra hagyatkozom. 3 hónap különbséggel lefotóztam magam ruha nélkül. Csak melltartóban, még bugyi sem volt rajtam. És bizony bizony meglátszik a változás, és egyre jobban is érzem magam. A tudat rengeteget segít.

Ja és félreértés ne essék, leszarom mások észreveszik e. Engem az nem érdekel, soha nem is fog. Én tudom, és ez tökéletesen elég motiváció. Bár vannak más motivációim, pl a közérzetem javulása annak köszönhetően, hogy teljesen másképp eszem mint eddig. Tehát 1-1 stagnálós szakasznál sem fogok elkeseredni majd, hogy a körméreteim és a súlyom nem változnak. Fogyástól függetlenül is sokkal jobban érzem magam így. Szóval nincs miért szomorkodni. Engem amúgy nem is a külsőm érdekel elsősorban, hanem az egészségem. Ez nekem nagyobb motiváció mint az, hogy jobban nézek-e ki vagy sem.

Ha a külsőddel foglalkozol, az nem jó motiváció, ahogy a fogyás sem jó motiváció önmagában. Ennél egy nagyobb cél kell, hogy ne legyél elkeseredve ha nem látsz egetverő változásokat magadon. Például az egészség. És az hogy x mérettel kisebb ruhát kell venni. Ilyenek.

2019. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lilla64 ***** válasza:
100%
Ez pszichés zavar,nem vagy egyedül.Egyik kolléganőm minél többet fogyott annál kövérebbnek látta magát.A végén már az anorexia határán állt.
2019. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!