Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehérjeporral lehet pótolni a...

Fehérjeporral lehet pótolni a fehérjét?

Figyelt kérdés

Fogyózni szeretnék, igyekszem fehérjedúsan, egészségesen étkezni, ami többé-kevésbé sikerül, viszont sokszor van az, hogy a fehérje nincs meg. Tehát szénhidrátdúdabban étkezem, viszont ekkor is benne vagyok a kalóriakeretemben. Csak más ételekkel.

Ezt tudom én pótolni fehérjeporral? Ha még az is belefér a kalóriakeretbe?

Köszönöm a válaszokat!


2019. máj. 29. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen
2019. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Erre találták ki.:)
2019. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is pont emiatt kezdtem fehérjeport venni.

És azt vettem észre, régebben sokszor fogytam pár kilót mind visszajött most amióta magas fehérjén vagyok a leadott kilók tartósak, és azóta nem csak pár kiló ment le hanem 25kiló. Vannak napok mikor mindent eszek amit szeretnék de utána persze próbálok megint figyelni arra mit eszem és mennyit eddig 1 éve sikerül tartani ezt a leadott -25 kilót, szerintem a megemelt fehérjének ebben sok szerepe van.

2019. máj. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!